
Корпусний вентилятор 140 мм Arctic P14 Pro ACFAN00318A A-RGB/White
799 ₴
- В наявності
- Код: 1444554
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпусний вентилятор 140 мм Arctic P14 Pro ACFAN00318A A-RGB/White
Особливості та переваги
Високий статичний тиск робить його добрим вибором для встановлення перед радіаторами, через решітки або фільтри, де потрібно "продавлювати" повітря.
Технологія PST (PWM Sharing Technology) - вентилятор оснащений роз'ємом для послідовного підключення (daisy-chain) інших вентиляторів та синхронного керування ними одним PWM-сигналом.
Тиха робота на низьких оборотах, але середніх/високих оборотах може відчуватися шум (що типово для потужних вентиляторів).
Білий корпус + A-RGB-підсвічування - добре підходить для білих/світлих збірок.
Збалансоване лопатеве та корпусне виконання, зміщені зазори та оптимізовані лопаті для кращого повітряного потоку при низьких шумах.
Характеристики:
Модель/код Arctic P14 Pro A-RGB White — ACFAN00318A
Розміри 140×140×27 мм
Діапазон швидкостей 400 … 2500 об/хв
Повітряний потік ~110 CFM (~186 м³/год)
Статичний тиск ~5,2 мм H₂O
Рівень шуму ~25 дБ
Гідродинамічний підшипник (Fluid Dynamic Bearing)
Напруга / струм 12, ~0,35 А
Підключення 4-pin PWM для живлення + кабель-відповідач, 3-pin A-RGB (5 В)
Кількість світлодіодів 12 шт. A-RGB Gen2
Гарантія До 6 років заявлено виробником
Вага (вентилятор) ~237 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Діаметр вентилятора | 140 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2500 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 25 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Сила струму | 0 А |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 3-pin/4-pin |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 237 г |
| Висота | 27 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Корпусний вентилятор, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴
