
Набір із п'яти вентиляторів для корпусу 140 мм Arctic P14 Pro PST 5pcs ACFAN00319A Black
1 999 ₴
- В наявності
- Код: 1444556
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір із п'яти вентиляторів для корпусу 140 мм Arctic P14 Pro PST 5pcs ACFAN00319A Black
Корпусні вентилятори 140 мм з підтримкою PWM та PST (PWM Sharing Technology)
Особливості:
Можливість синхронізувати декілька вентиляторів через один PWM (PST)
Автоматичне балансування у двох площинах для зменшення вібрації та шуму
Оптимізація під роботу в умовах опору повітря (радіатори, фільтри)
Можливість роботи в режимі “0 RPM” за низьких PWM (вентилятори зупиняються у простої)
Характеристики:
Розмір одного вентилятора: 140×140×27 мм
Частота обертання: від 400 до 2500 об/хв
Повітряний потік: до 110 CFM (≈186 м³/год)
Статичний тиск: 5,2 мм H₂O
Рівень шуму: до 25 дБ(A)
Підшипник: Fluid Dynamic Bearing (FDB)
Напруга / струм: 12 В DC, стартова напруга ~5 В, струм ~ 0,35 А
Підключення: 4-pin PWM + роз'єм для PST (кабельний ланцюг)
Вага вентилятора: близько 242 г
Гарантія: 6 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Діаметр вентилятора | 140 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 2500 об/хв |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 242 г |
| Висота | 27 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Набір вентиляторів, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴

