
Корпусний вентилятор 140 мм Arctic P14 Pro PST ACFAN00317A White
499 ₴
- В наявності
- Код: 1444557
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпусний вентилятор 140 мм Arctic P14 Pro PST ACFAN00317A White
Завдяки високому статичному тиску, добре справляється з проходженням повітря через щільні фільтри, сітки та радіатори.
Є механізм PST – можна «чіпляти» вентилятори послідовно та керувати ними єдиним PWM сигналом.
Оптимізований дизайн лопатей та балансування для зниження вібрацій та шуму.
Запуск при ~5% PWM: за дуже низького PWM може повністю зупинятися
Характеристики:
Розміри: 140×140×27 мм
Швидкість обертання: від ~400 до 2500 об/хв (PWM-керований)
Повітряний потік: ~ 110 CFM (~186 м³/год)
Статичний тиск: ~5,2 мм H₂O
Тип підшипника: Fluid Dynamic Bearing (FDB)
Роз'єм / управління: 4-pin PWM + додатковий PST (PWM Sharing Technology) для синхронізації кількох вентиляторів
Напруга живлення: 12 В DC
Струм / споживання: ~0,35 А
Вага (без упаковки): ~242 г
Рівень шуму: ~25 дБ(A)
Габарити упаковки: ~ 145 × 145 × 32 мм, вага в упаковці ~ 294 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Діаметр вентилятора | 140 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2500 об/хв |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 242 г |
| Висота | 27 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Корпусний вентилятор, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴

