
МЗП Baseus Palm Fast Charger Type-C+USB 30W с Cable Type-C to Type-C 60W 20V/3A 1m P1011160A213-01 White
699 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережевий зарядний пристрій Baseus Palm Fast Charger Type-C+USB 30W с Cable Type-C to Type-C 60W 20V/3A 1m P1011160A213-01 White
Мережевий адаптер Basem Palm Fast Charger QC3.0 + PD3.0 30W USB + Type-C 3A – це компактний, зручний, елегантний, інноваційний і стильний девайс, виготовлений з високоякісних матеріалів. Цей зарядний пристрій має 1 USB (USB QC3.0) потужністю 3A і 1 Type-C (USB Type-C PD3.0) потужністю 3A, обидва порти підтримують технологію швидкої зарядки і допоможуть Вам швидко заряджати різні девайси, максимальна вихідна потужність зарядки досягає 30W.
Зарядка для телефону Baseus підтримує сучасні стандарти швидкої зарядки – Quick Charge 3.0, Power Delivery 3.0 (Apple), Apple 2.4, BC1.2 та інші стандарти, завдяки яким процес відновлення заряду ваших пристроїв прискорюється в декілька разів.
Швидка зарядка QC 3.0 - через USB порт помаранчевого кольору здійснюється зарядка за стандартом Quick Charge 3.0. Завдяки цьому гаджети заряджаються майже в чотири рази швидше за звичайну зарядку і на 12 відсотків швидше за QC 2.0. Зверніть увагу, що пристрій, що заряджається, теж повинен підтримувати Quick Charge 3.0. Якщо ні – у цьому випадку заряджання відбуватиметься у звичайному режимі.
Швидка зарядка PD 3.0 - за допомогою порту Type-C буде здійснюватися зарядка за технологією Power Delivery. Цей стандарт фірма Apple рекомендує для швидкої зарядки смартфонів iPhone 8 і пізніших моделей. Зверніть увагу, що пристрій, що заряджається, повинен бути підключений за допомогою кабелю, що підтримує стандарт PD.
Для безпеки Ваших гаджетів, в пристрій вбудовано 9 рівнів інтелектуального захиу: від перевантаження по силі струму, перезаряду, перегріву, перевантаження, різних перенапруг, коротких замикань. Адаптер живлення Baseus пройшов тести безпеки і має сертифікати: CE, FCC, RoHS.
В комплект входить додатковий кабель USB-C – USB-C довжиною 1 м та потужністю 60 Вт.
Підключення до центральної енергомережі здійснюється за допомогою євровилки, підтримується напруга на вході від 110 до 220 В.
Блок живлення Baseus має інтелектуальну систему управління, яка адаптує оптимальну напругу до конкретного девайсу і чудово підтримує зарядку пристроїв на iOS, Android або WindowsPhone – сумісний з iPhone і Samsung. Ваш пристрій буде отримувати рівно стільки електроенергії, скільки йому необхідно для відновлення сили в найкоротші терміни, без ризику пошкодження батареї.
Основні характеристики:
Бренд: Baseus
Матеріал: ABS-пластик, PC
Сертифікація якості: CE, RoHS, FCC, КНР
Упаковка: В коробці
Комплектація: Зарядний пристрій, Кабель Type-C to Type-C 60W 20V/3A (1 метр)
Кількість портів: 2
Потужність вихід Type-C: 5V/3A; 9V/3A; 12V/2.5A (30W Max); 15V/2A; 20V/1.5A
Потужність виход USB:5V/3A; 9V/3A; 12V/2.5A (30W Max); 20V/1.5A
Вихід Type-C + USB: 20W+10W
Потужність: 30W
Стандарт швидкої зарядки: PD 3.0, QC 3.0, Apple 2.4, BC1.2
Розмір: 73 х 36 х 31 мм
Вага: 54г
Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 73 мм |
| Довжина кабелю | 1000 мм |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Потужність | 30 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В, 5В, 12 В |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Кабель: | Type-C to Type-C |
| Комплектація | Мережевий зарядний пристрій, інструкція, гарантійний талон |
| Порти: | Type-C+USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴






