-21%

Ультразвуковий косметичний пристрій для обличчя TOUCHBeauty TB-1887A
1 899 ₴
1 499 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ультразвуковий косметичний пристрій для обличчя TOUCHBeauty TB-1887A
Звукова водонепроникна щітка, що герметизує, TOUCHBeauty 1788 виготовлена з харчового силікону, який є, мабуть, найбільш ніжним для шкіри матеріалом, тому підходить для всіх типів шкіри. Крім захисту шкіри, він також масажує обличчя, підтримуючи кровообіг і допомагаючи зберегти вашу шкіру красивою та свіжою. Водонепроникність IPX6 гарантує, що щітку можна використовувати, наприклад, під душем. Завдяки автоматичному таймеру пристрій вимикається через 90 секунд, щоб захистити телефон від можливого пошкодження. Поєднання вбудованої батареї та зарядка через USB підвищує ваш комфорт і водночас представляє більш екологічний моноблок порівняно з пристроями, які використовують жирні батареї.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TouchBeauty |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Область застосування | Обличчя |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Функції апарату | Ультразвукова терапія |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага апарату | 0.348 кг |
| Висота | 143 мм |
| Довжина | 37 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Ультразвуковий косметичний пристрій, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴


