-31%

Багатофункціональний терапевтичний пристрій для обличчя TOUCHBeauty TB-1713
3 199 ₴
2 199 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багатофункціональний терапевтичний пристрій для обличчя TOUCHBeauty TB-1713
Мікрострумовий омолоджуючий пристрій для краси обличчя "Multi-light therapy beauty roller" TB-1713 - це інноваційний засіб для догляду за шкірою та шкірою голови, який об'єднує в собі різноманітні технології для покращення здоров'я і вигляду шкіри.
Іонна терапія обличчя для масажу
Масажна головка з позитивною та негативною іонною терапією дозволяє ефективно очищувати шкіру, видаляти бруд і макіяж. Терапія негативними іонами допомагає підвищити поглинання засобів догляду за шкірою і поглиблено зволожити її.
Мікрострумова терапія
Оптимальгний варіант для формування контурів обличчя та розгладжування дрібних зморшок.
Масажний гребінець для іонної терапії
Застосування позитивних іонів допомагає звільнити шкіру голови від надлишку жиру та бруду, тоді як негативні іони покращують поглинання ефірних олій і глибоко живлять шкіру голови.
Мікрострумовий масажний гребінець
Цей гребінець з мікрострумом допомагає активізувати життєву силу шкіри голови та покращити її здоров'я.
Терапія жовтим світлом
Режим терапії жовтим світлом сприяє покращенню тьмяної шкіри та забезпечує освітлення обличчя.
Терапія червоним світлом
Режим червоного світла допомагає стимулювати вироблення колагену, розгладжує тонкі зморшки на обличчі і контролює жирність шкіри голови, сприяючи здоровому зростанню волосся. Завдяки цим різнобічним технологіям, пристрій TB-1713 створює комплексний підхід до догляду за шкірою, забезпечуючи зовнішню красу та здоров'я шкіри обличчя та голови. Цей мікрострумовий омолоджуючий масажер допоможе покращити стан шкіри, зменшити тьмяність, зморшки та надлишок жиру, підтримуючи молодість і свіжість шкіри.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TouchBeauty |
| Країна виробник | Китай |
| Область застосування | Тіло, Обличчя |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 168 мм |
| Довжина | 39 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 364 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Кількість насадок | 4 |
| Комплектація | Багатофункційний терапевтичний пристрій, інструкція, гарантійний талон |
| Тип | Електричний масажер |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Функціональність масажера | Мікрострумова стимуляція, Теплове випромінювання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴





