
Електрична зубна щітка Mijia Sonic Electric Toothbrush T301 MES605 White
1 499 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична зубна щітка Mijia Sonic Electric Toothbrush T301 MES605 White
Електрична зубна щітка Mijia Sonic Electric Toothbrush T301 (MES605) White. Пристрій має потужний двигун, що створює 31 000 вібрацій за хвилину. Програма таймера кожні 30 секунд нагадує про зміну зони чищення. Стандарт вологозахисту IPX8 повністю захищає конструкцію зубної щітки від води. Девайс має 2 режими роботи для персонального налаштування під чутливість ясен. Вбудований акумулятор забезпечує 40 днів автономної роботи. Вага приладу 115 г не ускладнює процедуру чищення зубів.
ВИСОКА ПОТУЖНІСТЬ
Інтегрований пристрій невеликий мотор має високу потужність, яка здатна забезпечувати швидкість 31 000 оборотів в хвилину.
ТАЙМЕР ПРАВИЛЬНОЇ ЧИСТКИ
Зубна щітка нагадує, коли потрібно закінчити з однією зоною ротової порожнини і перейти до іншої. 30-секундний таймер виробляє звичку у правильному чищенні зубів та зберігає їх здоров'я.
ПОВНИЙ ВОЛОГОЗАХИСТ
Девайс має практично найвищий ступінь захисту від вологи IPX8. Вона дає повний імунітет приладу до дії води та навіть дозволяє занурювати його під воду до 30 хвилин. Підвищується швидкість та зручність обслуговування.
ДВА РЕЖИМИ РОБОТИ
У програмі зубної щітки є два режими роботи: стандартний та делікатний. Якщо з першим все зрозуміло, то другий призначений для чутливих зубів та ясен, з особливою трепетністю ставиться до них під час роботи.
40 ДНІВ АВТОНОМНОЇ РОБОТИ
Невелика батарея пристрою забезпечує 40 днів автономної роботи, дозволяючи забути про постійну підзарядку.
ЛЕГКА КОНСТРУКЦІЯ
Вага всієї зубної щітки становить 115 г. Завдяки такому маленькому показнику рука не втомлюється і легко управляє девайсом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MiJia |
| Країна виробник | Китай |
| Час заряду акумулятора | 4 годин |
| Час роботи від акумулятора | 200 хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість пульсацій в хвилину | 31000 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Стан | Новий |
| Технологія чищення | Пульсуючий |
| Тип | Зубна щітка |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Форма основної насадки | витягнута |
| Функції | Щоденне чищення (3D), Полірування (відбілювання), Масаж ясен |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.115 кг |
| Висота | 285 мм |
| Довжина | 28.5 мм |
| Ширина | 28.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Електрична зубна щітка, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴






