Автомобільний відеореєстратор DDPai N5
Роздільна здатність 4K UHD + 1080P
Чіткість деталей
N5 Dual — ідеальний супутник у поїздці завдяки передній камері з роздільною здатністю 4K і задній камері з роздільною здатністю 1080P. Неперевершена чіткість зображення з передньої та задньої камер.
Ширококутний огляд на 140°
Більше деталей — безпечніше поїздка
Ширококутний об'єктив із кутом огляду 140° дає змогу краще вловити те, що відбувається на дорозі. Такий широкий кут огляду підвищує рівень безпеки та забезпечує детальний запис подій, що дасть змогу детально розглянути події.
NightVIS и Realcube
Технології NightVIS і Realcube від DDPAl дадуть змогу поліпшити якість зображення й забезпечать його чіткість за будь-якого освітлення. Висока чіткість кадрів незалежно від освітлення.
Інтелектуальний режим паркування
Спостереження за припаркованим автомобілем 24/7
Радар на основі ШІ для виявлення руху
Радар міліметрового діапазону на основі ШІ відстежує те, що відбувається навколо автомобіля. У разі виявлення руху камера почне запис і збереже 10-секундне відео.
Для кращої роботи радара встановіть пристрій так, щоб дзеркало заднього огляду, підголівники та тонування не перешкоджали огляду.
Під захистом ШІ
Розпізнавання людей і швидкий пошук потрібних кадрів. Покращений алгоритм виявлення руху визначить не тільки зіткнення, але й спроби нанесення подряпин і крадіжки речей.
Турбота про акумулятор
Ефективне відстеження руху з мінімальним енергоспоживанням. Енергоспоживання нижче на 87%, порівнюючи з покадровим записом. Записування упродовж терміну до 15 днів.
Результати тестів лабораторії DDPAI
Захист акумулятора автомобіля
Інтелектуальна система керування живленням IPS відстежує рівень заряду акумулятора, щоб не розрядити його.
* Потрібний комплект інтелектуальних кабелів OBD.
* Можна виявити пішоходів, що проїжджають повз автомобілі розміром із седан або більше.
* Не всі об'єкти можна гарантовано виявити.
* Через високочастотне випромінювання дальність виявлення й чутливість реакції можуть відрізнятися.
* Будь ласка, встановлюйте радарний модуль якнайдалі від металевих деталей, пов'язаних із дзеркалом заднього огляду або датчиками ADAS.
* Метал поблизу радара може погіршити виявлення руху.
* Умови активації: Радар активується тільки після того, як автомобіль вимкнений і заблокований, а спеціальний комплект OBD для жорсткої проводини підтверджує статус вимкнення через кілька хвилин.
* Використовуйте спеціальний комплект жорсткої проводини OBD для радара; інші комплекти жорсткої проводини OBD можуть викликати помилкові спрацьовування.
* Радар виявляє, що в автомобілі хтось є, якщо він вимкнений, і не активує функцію контролю паркування.
* У разі виявлення об'єкта радар блимає червоним і починає запис; переглядайте відеозаписи подій у альбомі AI Recognition програми після запуску автомобіля.
Двофакторна технологія зберігання D2save 2.0
Ваш особистий «чорний ящик» обсягом 32 Гб пам'яті eMMC
Система екстреного записування D2save2.0 одтримує карти MicroSD місткістю до 512 Гб і має «чорний ящик» у формі вбудованої пам'яті eMMC місткістю 32 Гб. У разі збою роботи карти MicroSD записування подій автоматично збережуться в пам'ять eMMC.
Надійний і довговічний суперакумулятор
Безперервна безпека
Термостійкий суперакумулятор забезпечує надійність і довговічність в умовах екстремальних температур.
Немає ризику займання
Поліпшені показники стійкості до екстремальних температур
Тривалий термін експлуатації
Оптимізована технологія ADAS
Персональний другий пілот
ADAS — надійний супутник у подорожах, який за допомогою датчиків аналізує навколишні умови та попереджає про потенційні загрози безпеці. Гарантуйте безпеку на дорозі за допомогою голосового асистента.
Попередження про початок руху автомобіля спереду
Попередження про втому водія
Інтелектуальне голосове керування
Зафіксуйте найкращі кадри подорожей
N5 Dual має інтелектуальне голосове керування: просто скажіть «Take Photo» (Зроби фото), щоб без зусиль отримати знімок. Отримайте яскраві враження від водіння, не відвертаючи уваги від дороги.
Вбудований GPS-журнал забезпечує точне відстеження маршруту
За допомогою програми DDPAl можна легко отримати дані про поїздку, як-от час, швидкість, місце розташування та маршрут.
Швидке та стабільне Bluetooth-з'єднання
Легке під'єднання до програми DDPAl
Після успішного сполучення з вашим телефоном N5 Dual під'єднається до нього через Bluetooth або безпосередньо через вбудований Wi-Fi-модуль.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DDPAI |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик удару | Є |
| Кількість камер | 1 |
| Комплектація відеореєстратора | Инструкция |
| Наявність GPS | Так |
| Підтримувані формати флеш-карт | microSD |
| Підтримка | Wi-Fi, Bluetooth |
| Розмір матриці | 1/1.8" |
| Режим запису | Циклічна |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | CMOS |
| Формат стиснення | H. 264, MP4 |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Автономне живлення | Є |
| Запис часу і дати | Так |
| Інтерфейс підключення до джерела | USB |
| Кут огляду | 140 град. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 36 мм |
| Довжина | 102 мм |
| Ширина | 21.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Активація запису | Автоматично під час увімкнення, Вручну |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Запис звуку | Да |
| Комплектація | Автомобільний відеореєстратор, інструкція, гарантійний талон |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 512 ГБ |
| Обсяг внутрішньої пам'яті | 32 ГБ |
| Друк інформації у відео | Дата, Час, Швидкість |
| Живлення | Від прикурювача/Акумулятор |
| Порти та роз'єми | Cлот для карт пам'яті SD/MMC, USB Type C |
| Роздільна здатність відео | 3840x2160 4K |
| Функції | Bluetooth, G-сенсор, GPS, WiFi, Голосове керування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 499 ₴







