Вентилятор Dreo DR-HTF019 Black
Компактний і потужний
Невеликий вентилятор Dreo DR-HTF019 працює надшвидко і розвиває швидкість повітряного потоку до 8 м/с за секунду, використовуючи модернізовану конструкцію. Приміщення навіть великої площі досить швидко охолоджується та освіжається. Вбудований таймер дає змогу заздалегідь налаштувати початок роботи пристрою або запрограмувати його вимкнення у зручний час з інтервалами від 1 до 12 годин.
Мікроклімат, що створюється в тиші
Пристрій під час використання видає рівень шуму всього 34 дБ і оптимально підходить для встановлення в дитячій кімнаті або спальні. Коли вентилятор Dreo DR-HTF019 увімкнений, то він звучить тихіше за шепіт. У нічному режимі девайс автоматично знижує швидкість руху повітряного потоку для створення максимально тихого комфорту. Також знижується яскравість дисплея, створюючи затишну атмосферу для спокійного сну.
Налаштуй вентилятор під свої потреби
Вибирай один із 4 режимів, виходячи з поточного мікроклімату в будинку: стандартний, природний, тихий, автоматичний. Система з 6 швидкостей дає можливість регулювати інтенсивність руху повітря на твій розсуд. На дисплеї видно всю актуальну інформацію про обраний режим роботи вентилятора Dreo DR-HTF019.
Свіжість завжди і всюди
Девайс коливає повітряний потік на 90° і має відкалібрований маршрут його переміщення в кімнаті, що гарантує одночасне охоплення великої площі. Повітря роздувається під широким кутом, тому для встановлення вентилятора досить легко знайти зручне місце. Користувачам доступний компактний пульт ДК, який завжди знаходиться під рукою для зміни параметрів роботи девайса.
Безпечний і надійний
У корпусі вентилятора встановлено безщітковий двигун постійного струму. Він гарантує швидке охолодження приміщень різної площі, не видаючи при цьому зайвого шуму завдяки відсутності великої кількості механізмів всередині конструкції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dreo |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1070 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант встановлення | Підлоговий |
| Глибина | 330 мм |
| Дисплей | Да |
| Довжина кабелю, м | 1.83 м |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Додаткові можливості | - 4 режими (спальний режим, автоматичний, природний, нормальний) |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Захист від перегрівання | Да |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Комплектація | Вентилятор, інструкція, гарантійний талон |
| Максимальний час встановлення таймера | 12 хв |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Да |
| Регулювання висоти | Немає |
| Регулювання швидкості | Да |
| Таймер | Да |
| Тип вентилятора | Безлопатевий |
| Тип керування | Електронне |
| Кут повороту | 90 |
| Функція іонізації | Немає |
| Функція нахилу | Немає |
| Функція повороту | Да |
| Функція зволоження | Немає |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 499 ₴







