Вентилятор Dreo DR-HTF011S Black
Комфортний мікроклімат без зайвого шуму
Вентилятор Dreo DR-HTF011S оснащений технологією TurboSilent, а в корпусі встановлено безщітковий двигун постійного струму. Пристрій під час використання видає рівень шуму всього 25 дБ: тихіше за шепіт, що ідеально підходить для використання в дитячій кімнаті, робочому кабінеті.
Варіанти керування на вибір
Смарт-управління вентилятором Dreo DR-HTF011S забезпечується за допомогою голосу: використовуй асистентів Alexa або Google Assistant для активації необхідного режиму, швидкості або вимкнення пристрою за допомогою голосових команд. Фірмовий додаток дає можливість змінювати параметри, не встаючи з дивана. Також користувачам доступний зручний компактний пульт ДУ, який завжди знаходиться під рукою.
Моментальне охолодження
Dreo DR-HTF011S створює потужний потік повітря зі швидкістю 8,4 м/с, охолоджуючи приміщення навіть великої площі. Повітряний струмінь роздувається під широким кутом, даючи змогу охоплювати максимальну частину кімнати. Тому для нього досить легко знайти зручне місце для встановлення. Вбудований таймер дає змогу заздалегідь налаштувати старт роботи пристрою або запрограмувати його вимкнення у зручний час.
Налаштуй девайс під свої запити
Користувачам доступно кілька варіантів роботи вентилятора. Завдяки 9 рівням швидкості руху повітряного потоку ти можеш встановити охолодження від легкого вітерця до сильного вітру. Обирай один із 4 режимів: тихий, автоматичний, природний, стандартний, виходячи з поточної ситуації та власного комфорту. На невеликому дисплеї видно всю актуальну інформацію про обраний режим роботи приладу.
Оптимальний девайс для спальні
Сплячий режим вентилятора автоматично знижує швидкість руху повітряного потоку для створення тихого комфорту. Також затемнюється дисплей, створюючи затишну атмосферу для спокійного відпочинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dreo |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1070 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант встановлення | Підлоговий |
| Глибина | 330 мм |
| Дисплей | Да |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Додаткові можливості | Безщітковий двигун постійного струму, Смарт керування за допомогою програми Dreo, Голосове керування з Google Assistant, 4 режими (спальний, автоматичний, природний, нормальний). |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Захист від перегрівання | Да |
| Кількість швидкостей | 9 |
| Комплектація | Вентилятор, інструкція, гарантійний талон |
| Максимальний час встановлення таймера | 12 хв |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Підсвітка дисплея | Да |
| Споживана потужність | 35 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Да |
| Регулювання висоти | Немає |
| Регулювання швидкості | Да |
| Таймер | Да |
| Тип вентилятора | Безлопатевий |
| Тип керування | Електронне |
| Кут повороту | 90 |
| Функція іонізації | Немає |
| Функція нахилу | Немає |
| Функція повороту | Да |
| Функція зволоження | Немає |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴









