Змінна касета для сміття Townew Garbage Bag for T3 whitexes 1pcs R3 White
Змінна касета для розумного кошика для сміття TOWNEW T3. Набір пакетів для сміття для розумного мусорного відра TOWNEW T3. Завдяки великому розміру пакетів та їх міцності, в них можна упаковувати навіть великогабаритне побутове сміття.Якщо сміття перевищує горловину сміттєвого кошика, система розпізнавання TOWNEW T3 в автоматичному режимі визначає висоту заповнення і адаптивно розширює мішок для сміття.Крім того, у контейнері використовується зареєстрована в компанії технологія ASAR 3.0, що дозволяє запечатувати мішки для сміття та замінювати їх новими, без необхідності торкатися та бруднити руки.
Детальні параметри:
Об'єм: 13 л.
Країна-виробник товару: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOWNEW |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 247 мм |
| Довжина | 142 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 13 л |
| Тип сміттєвого відра | Сенсорне |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма | Овальна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Змінна касета для сміття, паковання, інструкція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴






