Електрична ковдра Xiaoda Electric Blanket 170*150cm HYY-DRT135W-01
Сон у теплі та комфорті
Електрична ковдра Xiaomi Xiaoda Electric Blanket 170*150cm HYY-DRT135W-01 забезпечить тепло та комфорт холодної ночі, а сон буде приємнішим та міцнішим. Після 12 годин використання ковдри спрацьовує автоматична функція вимкнення. А в порівнянні з традиційними обігрівачами потужність електричної ковдри досить низька, що дозволить заощаджувати на електроенергії.
Три температурні режими
Модель підтримує три температурні режими: 35, 36.5 та 44 градусів цельсія. Розігрів до 35-37 градусів здійснюється за 20 хвилин, а потім ковдра переходить у режим інтелектуального регулювання температури. Особливо приємно включити ковдру на розігрів за 15 хвилин до сну, щоб під час відходу до сну постіль вже була розігріта.
Міцний матеріал
Для ковдри використаний міцний матеріал та ущільнена окантовка. Такий підхід дозволить забезпечити більший термін служби. Виробник також продумав питання безпеки, тому електрична ковдра працює на низькій напрузі і її можна використовувати впевнено, комфортно та без побоювань. Поверхня виготовлена з м'якої делікатної тканини, приємної на дотик.
Тришаровий провід
Щоб забезпечити тривалий термін експлуатації, для внутрішнього нагрівального дроту реалізовано тришаровий захист. Такий підхід дозволить витримати ковдрі до 25000 складок, захищаючи від заломів та пошкоджень нагрівальних проводів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1590 г |
| Час нагріву | 20 хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 170 см |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Максимальна температура нагріву | 44 град. |
| Машинне прання | Так |
| Мінімальна температура нагріву | 35 град. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 135 Вт |
| Розмір | Двоспальний |
| Тип | Електричні ковдри |
| Колір | Білий |
| Ширина | 150 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Електрична ковдра, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴






