
Фільтр для акваріуму Petkit EraArk Physical Filter Element Replacement
699 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр для акваріуму Petkit EraArk Physical Filter Element Replacement
ERAARK Physical filter element replacement являє собою зручні змінні картриджі, розроблені спеціально для розумних акваріумів ERAARK. Кожна упаковка включає 4 фізичних фільтри, призначених для ефективної фільтрації
домішок і риб'ячого гною. Вони значно покращують якість води, забезпечуючи чисте і здорове середовище для мешканців акваріума.
Заміна фільтрів проста і швидка, рекомендується проводити її кожні З місяці для підтримки оптимального стану води. Перед першим використанням рекомендується промити фільтр, щоб видалити можливі залишки виробничих матеріалів. Надійне рішення для тих, хто цінує чистоту і здоров'я своїх акваріумних вихованців.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Petkit |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Зовнішній фільтр |
| Розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 182 г |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Фільтр акваріумний, паковання |
| Сумісність | ERAARK Smart Fish Tank; ERAARK Smart Fish tank Mini; ERAARK Smart Fish Tank Pro |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴





