Настільна лампа Hoco HX10 Clip Table Lamp White
Hoco HX10 Clip table lamp – портативна світлодіодна лампа на підставці з функцією затиску, що забезпечує просту та зручну фіксацію.
Складається з гнучкої ніжки з силіконовою обплетенням, яка згинається на 360°, не деформуючись, і підставки з затискачем, завдяки якій лампа може стояти на рівній поверхні, так і бути зафіксована на будь-якому об'єкті (край стіл, книга, ноутбук, полиця і т.д.). Внутрішня поверхня затиску покрита антиковзним прошарком: вона покращує кріплення та захищає поверхню від появи подряпин.
Лампа дає м'яке рівномірне світло, безпечне для зору. Воно нейтральне та близьке до денного, тому точно передає відтінки кольору, не дратує та не втомлює очі навіть при тривалому використанні. Передбачено 3 рівні яскравості: низький – розслаблюючий, підходить для сну та відпочинку, середній – для перегляду мультимедіа та ігор; високий – для читання чи роботи з документами.
На підставці знаходиться сенсорна чутлива кнопка. Короткий дотик керує включенням та вимкненням, довге натискання змінює рівень яскравості.
Може використовуватися як переносний ліхтарик, додаткове джерело світла для читання, роботи та розваг або нічник завдяки компактним розмірам, можливостям встановлення та автономній батареї, що заряджається від будь-якого джерела живлення з роз'ємом USB. Місткість акумулятора забезпечує до 5 годин освітлення залежно від його інтенсивності.
Основні характеристики:
Матеріал: АБС;
Гнучкий штатив із функцією затиску;
3 рівні яскравості;
Колірна температура світла: 3000К – 5000K;
Сенсорне керування;
Максимальна потужність: 2 Вт;
Місткість батареї: 1200 мАг;
Час заряджання: до 4 годин;
Час автономної роботи: від 3 до 5 годин;
Роз'єм для заряджання: Type-C.
Розмір: 120x62x450 мм
Вага: 175 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 2 Вт |
| Споживана потужність | 2 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 200 лм |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Управління | Сенсорне |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Теплий/холодний |
| Колірна температура | 5000K |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 175 г |
| Висота | 450 мм |
| Довжина | 62 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Настільна лампа, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴








