
Сумка Hoco GT7 Extraordinary Series Laptop Bag 14" Black
599 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка Hoco GT7 Extraordinary Series Laptop Bag 14" Black
Вирушайте в подорож з впевненістю та стилем із сумкою для ноутбука HOCO GT7. Цей неймовірно легкий та ергономічний аксесуар поєднує у собі сучасний дизайн та високу функціональність для задоволення всіх ваших потреб у зберіганні та безпеці. З цією сумкою ви можете бути впевнені, що ваш ноутбук та інші цінні речі будуть надійно захищені завдяки водонепроникній тканині та м'якій підкладці, що запобігає подряпинам та пошкодженням.
ЛЕГКИЙ І ЕРГОНОМІЧНИЙ АКСЕСУАР.
Завдяки кишеням та відділенням, ви легко розмістите всі необхідні речі. Міцна ручка забезпечує комфорт при носінні навіть протягом тривалих поїздок чи відряджень. І що найголовніше, виглядаючи стильно та професійно, ви будете готові до будь-яких завдань та пригод, які на вас чекають.
Країна реєстрації бренду: Китай.
Максимальна діагональ ноутбука: 14”.
Розміри: 356 х 258 х 40 мм.
Країна Виробник: Китай.
Вага: 287 р.
Цвет: Mysterious Black.
Матеріал корпусу: Жакардова тканина + мікрофібра.
Сумісність із: Універсальний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Кріплення на візок | Ні |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для планшета |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 287 г |
| Висота | 258 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Ширина | 356 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | арактеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Сумка, упаковка |
| Матеріал | Жакардова тканина + мікрофібра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴




