
Універсальний зарядний пристрій Hoco AC15 Walker Three-Port PD20W(1C2A) Universal Conversion Charger Black
799 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальний зарядний пристрій Hoco AC15 Walker Three-Port PD20W(1C2A) Universal Conversion Charger Black
Сетевое зарядное устройство Hoco AC15 Walker three-port PD20W(1C2A) universal conversion charger Black поможет оставаться на связи в более чем 160 странах мира благодаря наличию сменных вилок стандартов EU, UK, AUS, US. Он также оснащен двумя выходами USB-A и одним Type-C для подзарядки смартфонов, планшетов и других электронных устройств. Дополнительно имеет разъем для вилок разных типов.
Особенности сетевого зарядного устройства Hoco AC15 Walker three-port PD20W(1C2A) universal conversion charger Black:
− Благодаря 3 портам и выходной мощности 20 W позволяет быстро заряжать телефон и другие гаджеты;
− Корпус сетевого адаптера изготовлен из качественного огнеупорного поликарбоната;
− Имеет сменные вилки стандартов EU, UK, AUS, US, что позволит использовать его для зарядки в разных странах;
− Оснащен разъемом на корпусе для подключения вилок разных типов;
− Компактная форма для экономии места в багаже.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 55 мм |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Потужність | 20 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна сила струму | 1.67 А |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery 3.0 |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | Універсальний |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 138 г |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Універсальний зарядний пристрій, інструкція, гарантійний талон |
| Розміри: | 68 x 55 x 52 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴







