
Відеосвітло Ulanzi Vijim VL120RGB Light UV-2346 Black
1 799 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відеосвітло Ulanzi Vijim VL120RGB Light UV-2346 Black
Змінюйте світло в міру необхідності
Ергономічна конструкція має 2 ручки збоку. За допомогою однієї ви можете плавно змінювати колір світла від теплого жовтого до холодного білого в діапазоні від 2500K до 9000K. За допомогою іншої ви можете регулювати яскравість світла. Крім того, ви можете вибрати один із 360 кольорів. У комплект входить силіконовий розсіювач для пом'якшення світла, щоб лампа не засліплювала. У лампу вбудовано 20 спеціальних світлових ефектів, які допоможуть вам створити потрібний настрій для фото або відео.
Висока потужність
120 світлодіодів створюють світловий потік 1250 люкс. Розсіювач, що входить до комплекту, ефективно розсіює світло. Рівномірне освітлення об'єкта гарантує відсутність тіней по краях. Завдяки CRI ≥95 світло більш природне і приємне для очей.
Тривалий час роботи
Він довго не розряджається. Акумулятор ємністю 3100 мАг забезпечує 1.5 години роботи за повної яскравості або 15 годин за мінімальної яскравості. На дисплеї є індикатор заряду батареї. Він дає змогу вчасно під'єднати його за допомогою кабелю USB Type-C до зарядного пристрою або powerbank.
Мобільність
За розміром нагадує банківську карту. Його компактні розміри 10.6 см х 6.6 см x 1.6 см помістяться навіть у кишені. Візьміть VL120 RGB із собою, коли плануєте вирушити на природу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість світлодіодів | 120 шт. |
| Особливості | Дисплей, Регулювання колірної температури |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 119 г |
| Час заряджання, г | 3.5 часа |
| Час роботи | від 1.5 години до 15 годин (залежно від яскравості) |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Індекс передавання кольору | CRI 95+ |
| Комплектація | Відеосвітло, інструкція, гарантійний талон |
| Потужність | 5 |
| Розміри: | 106 x 66 x 15 мм |
| Тип кріплення | Холодний черевик, Різьба 1/4" |
| Тип підсвічування | Діодна |
| Кут світлового пучка | 120° |
| Встановлення | На штатив |
| Колір світіння | RGB |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 2500-9000K |
| Яскравість | 1250 lux |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴






