
Дзеркало для макіяжу з LED підсвічуванням DOCO Pro 6.7" M002 Pink
1 399 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дзеркало для макіяжу з LED підсвічуванням DOCO Pro 6.7" M002 Pink
DOCO Daylight Pro Дзеркало для макіяжу рожевий працює на діодній стрічці. 33 LED-елементи створюють м'яке рівномірне освітлення, максимально наближене до природного. При цьому розробники досягли повної відсутності відблисків, включивши до складу дзеркала срібло. Відображення передає реальні відтінки шкіри та косметики без спотворень, що дозволяє досягти ідеального макіяжу.
Освітлення
Природність кольору дзеркала - 95%, що в 3 рази вище в порівнянні з традиційними LED-лампами. Робота із дзеркалом також робить зручнішим проведення домашніх косметичних процедур. Передбачено 3 режими яскравості – місячний (120Лм), класичний (280Лм) та сонячний (525Лм). Інтенсивність освітлення регулюється за допомогою сенсорної кнопки, розташованої в нижній частині корпусу.
Автономність
Завдяки вбудованому акумулятору можлива автономна робота пристрою до 7 днів. Дзеркало можна взяти з собою в подорож, дальню поїздку чи відрядження, де ви приділите увагу собі без зарядок та поплутаних проводів.
Конструкція
Дзеркало виконане завдяки ультрасучасним технологіям. Лицьова поверхня має тонке срібне покриття, яке запобігає подряпинам, потертості та захищає виріб від легких механічних пошкоджень. Корпус виконаний з міцного ABS-пластику – матеріал приємний на дотик і не ковзає в руках. На задній панелі дзеркала DOCO Daylight Pro розташовані складні кронштейни, за допомогою яких можна підібрати оптимальне положення пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DOCO |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 320 г |
| Вид дзеркала | Одинарне |
| Висота | 290 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр | 150 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Живлення | USB |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Підставка в комплекті | Так |
| Тип вимикача | Сенсорний |
| Тип дзеркала | Настільне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Тип підсвічування | Діодна |
| Форма косметичного дзеркала | Кругле |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Дзеркало для макіяжу, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴





