
Розумний замок дверей Aqara Smart Door Lock A100 Pro ZNMS02ES Black
11 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розумний замок дверей Aqara Smart Door Lock A100 Pro ZNMS02ES Black
Компанія Aqara представила нову модель розумного замку дверей A100 Pro. Модель є першим інтелектуальним замком, який підтримує систему віртуального ключа Apple і може відчинити двері за допомогою iPhone або Apple Watch. Щоб використовувати A100 Pro через пристрій Apple, необхідно згенерувати карту в додатку Apple Wallet.
Розблокування
Розумний замок дверей Aqara A100 Pro підтримує 7 методів розблокування: відбиток пальця, пароль, Bluetooth, NFC, аварійний ключ, одноразовий/періодичний пароль, HomeKit.
Безпека
Виріб оснащений взломозахищеним циліндром замку C-рівня. На дверній ручці розташований датчик розпізнавання відбитків високого класу - рівень розпізнавання сягає 98,6%. В Aqara A100 Pro є функція антиблокування дверного замка та електромагнітний захист, завдяки якому замок неможливо зламати. Головний чіп розташований так, щоб його не можна було пошкодити з лицьового боку.
Розумний будинок
Працює замок від 8 батарей типу АА, час автономної роботи становить до 540 днів. Крім того, завдяки можливості підключення до Розумного будинку, пристрій може синхронізуватися з іншими розумними гаджетами від Xiaomi та створювати індивідуальні сценарії роботи – наприклад, при відкритті замку включатиметься кондиціонер, зволожувач, розумний мотор для штор.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aqara |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал замку | Сталь |
| Механізм секретності | Біометричний, Кодовий |
| Відкриття блоку | Праве |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Стан | Новий |
| Тип замка | Кодовий, кодовий електронний |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Колір замку | Чорний |
| Загальні | |
| Вага | 3.612 кг |
| Висота | 23.6 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 375 мм |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Ширина | 77 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.0, NFC, ZigBee |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Захист від вологи та пилу | Немає |
| Кількість елементів живлення | 8 х AA |
| Комплектація | Розумний дверний замок, інструкція, гарантійний талон |
| Особливості | Товщина дверей від 40 до 80 мм |
| Під'єднання до смартфона | Пряме |
| Робоча вологість, % | 0-93% RH |
| Сумісність із системами керування | Apple HomeKit, Aqara Home, Xiaomi Mi Home |
| Спосіб відкривання | Bluetooth ключ (смартфон), NFC-карта, PIN-код, відбитків пальців, Фізичний ключ |
| Функції розумного керування | Автоматизоване керування (розумні сценарії) |
| Шлюз | Aqara Hub |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 999 ₴




