Світильник акумуляторний з датчиком руху Yeelight L60 Closet Light YLBGD-0072 Silver
Компактний і стильний дизайн
Тонкий корпус завтовшки всього 0,9 см виготовлено з легкого пластику, що дає змогу світильнику гармонійно вписатися в будь-який інтер'єр і встановити його навіть у вузьких місцях.
Автоматичне освітлення
Вбудований датчик руху з кутом огляду 120° фіксує рух на відстані від 2 до 4 метрів. Лампа автоматично вмикається в разі виявлення руху в темряві та вимикається через деякий час після його відсутності.
Енергоефективність
Світильник Yeelight L60 Closet Light оснащений світлочутливим датчиком, який спрацьовує тільки в темряві, що значно економить заряд акумулятора.
Просте встановлення
У комплекті йдуть два магнітних кріплення з клейкою основою, завдяки яким світильник легко встановлюють у шафі, гардеробній, коморі або будь-якому іншому місці без необхідності свердлити отвори.
М'яке тепле освітлення
Колірна температура 4000K створює комфортне тепле освітлення, яке не подразнює очі навіть у разі ввімкнення в повній темряві.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yeelight |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Ємність акумулятора, мА·год | 2000 мА·год |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Комплектація | Світильник акумуляторний із датчиком руху, інструкція, гарантійний талон |
| Лампочки в комплекті | Да |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 4 Вт |
| Особливість: | Датчик руху |
| Споживана потужність | 4 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Немає |
| Роз'єм для заряджання: | USB-C |
| Регулювання яскравості | Немає |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виготовлення | Мінімалізм |
| Тип | Бра/Світильник настінний |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Керування | Кнопки |
| Форма світильника | Прямокутна |
| Колір | Сріблястий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Колірна температура | 4000 К |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴




