Бездротова миша MiiiW Lite Wireless/Bluetooth Dual Mode MWPM01 Black
2 способи підключення
Мишка MiiiW Lite підтримує підключення до комп'ютера через Bluetooth 4.0 та за допомогою USB-приймача 2.4 ГГц. Вона сумісна з комп'ютерами на ОС Windows та Mac OS.
Практична конструкція
Оптична мишка виготовлена з якісного АБС-пластику, має оптимальний для роботи корпус з розмірами 110 х 60 х 29 мм, завдяки чому вона зручно лежить в руці користувача, зменшує запотівання долонь, забезпечуючи комфортний та швидкий доступ до клавіш керування.
Металеве колесо
Металеве колесо, розташоване між кнопками управління мишкою, має практичну конструкцію та забезпечить як швидку, так і плавну прокрутку сторінки сайту.
Електрооптичний датчик
Зокрема, миша також оснащена електрооптичним датчиком з роздільною здатністю 1000 точок на дюйм та відстанню підключення до 8 метрів для забезпечення високої точності та чутливості.
Працює від двох батарей
Бездротова миша MIIIW MWPM01 використовує енергію 2-х батарейок AAA, щоб задовольнити потреби в роботі протягом тривалого часу (батарейки купуються окремо).
Відмінний варіант для ігор та роботи
Висока чутливість сенсора миші MiiiW Air дозволяє використовувати її на різних поверхнях, таких як стіл, диван, тканина, шкіра. Миша MiiiW Air чудово підійде як для роботи, так і для ігор.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiiiW |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 78 г |
| Висота | 29 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 110 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1000 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 2 |
| Конструкція миші | Класична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Бездротова миша, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴




