
Підставка для підігріву чашок Sothing Standard Version DSHJ-S-2103B Pink
799 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка для підігріву чашок Sothing Standard Version DSHJ-S-2103B Pink
Безпечне використання
Підставка для підігріву чашок Sothing Standard Version забезпечує максимальний рівень безпеки. Температура нагріву 75 ℃. Коли температура продукту досягає 45 градусів, нагрівальна пластина змінює колір з яскраво-коричневого на червоний, нагадуючи користувачеві про необхідність безпечного поводження. З показником потужності всього 25 Вт, що становить приблизно 1% від потужності середньої індукційної плити, ця підставка поєднує високий коефіцієнт енергозбереження з ефективністю та стабільною роботою.
Автоматичне нагрівання
Оснащена датчиком гравітації та перемикачем, підставка Sothing автоматично активує нагрівання під час встановлення склянки. Коли напій досягає бажаної температури, просто приберіть чашку, і нагрівання припиниться. Ніяких зайвих кнопок і додаткових рухів - тільки максимальний комфорт і простота використання.
Водонепроникний корпус
Надійний водонепроникний корпус підставки забезпечує захист внутрішніх компонентів. Навіть якщо ви випадково проллєте рідину, підставка залишиться в надійному робочому стані. Це гарантує тривалий термін експлуатації та надійність пристрою.
Широка сумісність
Підставка для підігріву Xiaomi Sothing сумісна з різними типами посуду, включно зі склом, керамікою та нержавіючою сталлю. Ви можете використовувати будь-які склянки або кухлі, щоб насолоджуватися постійною температурою вашого улюбленого напою в будь-який час і в будь-якому місці.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sothing |
| Країна виробник | Китай |
| Вид товару | Підставка під чашку |
| Довжина | 133 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Поверхня | Матова |
| Тип підставки | Багаторазова |
| Форма | Кругла |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 103 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 232 г |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Діапазон температур | 75 °С |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Підставка для підігрівання чашок, інструкція, гарантійний талон |
| Потужність, Вт | 25 Вт |
| Особливість: | Автоматичне нагрівання |
| Тип живлення | Мережа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴




