Портативна колонка JBL Clip 4 JBLCLIP4BLU Blue
Портативна і водонепроникна акустика JBL Clip 4 забезпечує дивно багате звучання в компактному корпусі. Унікальна овальна форма легко лягає в руку. Виразні деталі, натхненні сучасною вуличною модою, вигідно підкреслять ваш стиль. Карабін миттєво прикріплюється до сумок, ременів або пряжок, а також дозволяє приносити улюблені мелодії куди завгодно.
Особливість:
Багатий оригінальний професійний звук JBL;
Сміливий стиль і ультрапортативний дизайн;
Модернізований вбудований карабін;
Ступінь водонепроникності і пилонепроникності IP67;
Бездротова потокова передача по Bluetooth;
10 годин автономної роботи;
Яскраві варіанти кольору
Багатий оригінальний професійний звук JBL
JBL Pro Sound забезпечує дивно багатий звук і потужні баси завдяки компактним розмірам Clip 4.
Сміливий стиль і ультрапортативний дизайн
Надпортативний дизайн JBL Clip 4 відмінно поєднується з новітніми стилями, а його барвисті тканини і виразні деталі змушують його виглядати так само здорово, як і звучати.
Модернізований вбудований карабін
Карабін нової конструкції вбудований в сам динамік для додаткового захисту. Ваш JBL Clip 4 скрізь і скрізь. Просто пристебніть ремінь, ремінець або пряжку і вирушайте досліджувати світ.
IP67 Водонепроникний і пилонепроникний
В басейн. В парк. JBL Clip 4 має ступінь захисту IP67 від води і пилу, тому ви можете взяти з собою динамік де завгодно.
Бездротова потокова передача по Bluetooth
Бездротова потокова передача музики з телефону, планшета або будь-якого іншого пристрою з підтримкою Bluetooth.
10 годин автономної роботи
Не турбуйтеся про такі дрібниці, як зарядка акумулятора. JBL Clip 4 дає вам до 10 годин час відтворення без підзарядки.
Яскраві варіанти кольору
JBL Clip 4 пропонує ексклюзивні забарвлення, натхненні останніми тенденціями вуличної моди абсолютно нові відтінки і поєднання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | Type-C |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 100 Гц |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 5 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Синій |
| Чутливість | 85 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.24 кг |
| Висота | 134.5 мм |
| Глибина | 46 мм |
| Ширина | 86.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий зв'язок: | Bluetooth 5.1 |
| Час роботи | До 10 годин |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Портативна колонка, інструкція, гарантійний талон |
| Формат акустики | 1.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴






