Портативна колонка JBL Charge 5 JBLCHARGE5BLU Blue
Яскравий оригінальний професійний звук JBL
Візьміть із собою дивовижну міць JBL Pro Sound. JBL Charge 5 має оптимізований динамік з довгим ходом, окремий твітер і два басові випромінювачі JBL, які забезпечують вражаюче насичений і чистий звук. Отримайте звук у великому приміщенні, навіть коли на вулиці.
20 годин ігрового часу
Веселощі не повинні зупинятися. JBL Charge 5 забезпечує неймовірні 20 годин автономної роботи та дозволяє веселитися весь день і всю ніч.
IP67 водонепроникний та пиленепроникний
В басейн. В парк. JBL Charge 5 має водонепроникність і пиленепроникність IP67, тому ви можете брати з собою динамік куди завгодно.
Потужний звук із чистими басами
У Charge 5 два потужні запатентовані динаміки: для низьких і високих частот, а також два пасивні випромінювачі. Разом вони відтворюють сильний, глибокий, збалансований і насичений звук із яскравими та чистими басами.
Режим Power Bank
У цій колонці JBL є вбудований акумулятор із USB-роз'ємом для заряджання інших гаджетів. Слухайте музику та одночасно заряджайте смартфон до повного заряду батареї.
Функція PartyBoost
Цю портативну акустику можна підключити до інших сумісних пристроїв JBL для створення об'ємного звуку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | USB |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 65 Гц |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 40 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Синій |
| Чутливість | 72 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.96 кг |
| Висота | 95 мм |
| Глибина | 93 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий зв'язок: | Bluetooth 5.1 |
| Час роботи | 20 годин |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Ємність акумулятора, мА·год | 7500 мА·ч |
| Комплектація | Портативна колонка, інструкція, гарантійний талон |
| Роз'єм для заряджання: | USB-C |
| Роз'єми та порти: | 1 x USB-A (5V/2A) |
| Створення стереопари | Да |
| Формат акустики | 2.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 499 ₴







