
Штатив-тримач Ulanzi Vijim Removable Universal Arm Table Top Light Stand UV-2685 LS11 Black
1 799 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штатив-тримач Ulanzi Vijim Removable Universal Arm Table Top Light Stand UV-2685 LS11 Black
Ulanzi VIJIM LS11
Трисекційний тримач із кріпленням до столу для камери, телефона, планшета, освітлення, мікрофона або іншого обладнання сумісного з різьбленням 1/4. Аксесуар дає змогу налаштувати зйомку, освітлення в необхідному положенні та під потрібним кутом.
Регулювання
Настільний тримач складається з трьох алюмінієвих частин: телескопічної з кріпленням до столу (товщина стільниці не більш ніж 50мм) і регулюванням висоти від 41см до 86см, цільного подовжувача 33см і горизонтальної поперечини довжиною 25см. Кожна частина закінчується своєю кульовою голівкою і може бути з'єднана між двома іншими.
Матеріали
Використання якісних матеріалів дає змогу досягти високих показників допустимого навантаження - вертикальне до 3 кг, горизонтальне до 1 кг навіть на максимально висунутій довжині кронштейна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина у складеному стані | 410 мм |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимальна висота штатива | 860 мм |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Стан | Новий |
| Тип | Головка |
| Тип головки | Кульова |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Штатив-тримач, інструкція, паковання |
| Тип кріплення | Фіксована з різзю 1/4'' |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴




