
Штатив-тримач Ulanzi Vijim Microphone Boom Arm UV-2806 LS24 Black
2 799 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штатив-тримач Ulanzi Vijim Microphone Boom Arm UV-2806 LS24 Black
Ulanzi Vijim LS24
Пантограф для мікрофона Ulanzi Vijim LS24 з трисекційним вільним регулюванням, призначений для надійної фіксації на столі різного студійного устаткування, як-от мікрофон, камера, телефон, планшет (за наявності тримача, продається окремо), освітлення, проєктора або будь-якого іншого обладнання вагою до 1.5 кг і кріплення за допомогою різьблення 1/4, 3/8 або 5/8.
Надійна конструкція
Пантограф виготовлений з алюмінію квадратного профілю з жолобом для прокладки кабелю від зарядки встановленого гаджета. Вертикальна нерухома частина має висоту 33 см, що дає змогу встановити дві регульовані частини, з довжиною 40 см і 29 см, досить високо над поверхнею. Усі секції між собою фіксуються надійним різьбовим затискачем.
Діапазон регулювань
Пантограф для мікрофона Ulanzi Vijim LS24 надає широкий діапазон регулювань. Горизонтальні секції можуть обертатися на 360 градусів відносно вертикальної і нахиляються на 180 градусів одна відносно іншої.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина у складеному стані | 41 мм |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимальна висота штатива | 1200 мм |
| Максимальне навантаження | 1.5 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Стан | Новий |
| Тип | Головка |
| Тип головки | Кульова |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.3 |
| Діапазон затиску | 0-50 мм |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Штатив-тримач, інструкція, паковання |
| Тип кріплення | С-подібний затискач, Різь 1/4", Різь 3/8", Різь 5/8" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 799 ₴







