
Штатив-тримач Ulanzi Vijim Desktop C-CLAMP Flexible Arm Light Stand (Two- Stages) UV-2676 LS06 Black
799 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штатив-тримач Ulanzi Vijim Desktop C-CLAMP Flexible Arm Light Stand (Two- Stages) UV-2676 LS06 Black
Кронштейн Vijim Desktop C-CLAMP Flexible Arm/Light Stand (Two - Stages) - ідеальне доповнення для будь-якого фото або відеоентузіаста. Цей кронштейн пропонує міцне та надійне кріплення, щоб ви могли сміливо використовувати вашу камеру за будь-яких умов.
Панорамна кульова головка змінює положення встановленого обладнання у широкому діапазоні: на 360° вздовж горизонту з можливістю нахилу на 120°. Може бути застосований для встановлення світлодіодної панелі, кільцевої лампи, камери світла, камери, веб камери, телефону або будь-якого іншого обладнання зі стандартним штативним різьбленням 1/4 дюйма.
Ідеально підходить для таких сценаріїв, як живі ігри, YouTube, Tiktok, запис кулінарних демонстрацій, відеозаписи, конференції, сеанси масштабування, фотографії та інші сценарії. У порівнянні з традиційним стендом із пружинним кронштейном цей стенд може витримувати до 1 кг.
Окрім можливості підключення до легкого обладнання, такого як мікрофони та лампи, його можна використовувати з бездзеркальними камерами.
Створіть більш стабільну та безпечну пряму трансляцію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Максимальна висота штатива | 20 мм |
| Максимальне навантаження | 1 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Стан | Новий |
| Тип | Головка |
| Тип головки | Кульова |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Штатив-тримач, інструкція, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴





