
Штатив Ulanzi Vijim Mini Tripod Grip для Gimbals UV-0848 MT-05 Black
249 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штатив Ulanzi Vijim Mini Tripod Grip для Gimbals UV-0848 MT-05 Black
Маленький, зручний та компактний штатив Ulanzi MT-05 – це бездоганний вибір для більшості екшн-камер, смартфонів та інших цифрових компактних фото (відео) камер. Завдяки невеликим габаритам і вазі пристрій дуже універсальний і зручний, і його можна легко носити куди завгодно. Конструкція компактна і поміститься у будь-яку сумку. Під'єднання камери або відеокамери здійснюється за допомогою різьбового з'єднання 1,4”.
З адаптером Gopro можна використовувати для екшн-камер GOPRO та інших екшен-камер. Також Ulanzi MT-05 можна використовувати для стабілізаторів, таких як DJI, Feiyu Tech та інші. Це чудовий варіант для блогерів. Для виготовлення штативу використовуються сучасний міцний та легкий пластик, у поєднанні з металом. Довжина у складеному стані – 80 мм, максимальне навантаження – 1 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.1 кг |
| Довжина у складеному стані | 80 мм |
| Кількість секцій | 1 |
| Максимальна висота штатива | 85 мм |
| Максимальне навантаження | 0.5 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Трипод |
| Тип головки | 3D |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Штатив, інструкція, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴






