
Сумка Ulanzi Vijim Traker Tech Pouch Mini 2L UV-B007GBB1 BP06 Black
999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка Ulanzi Vijim Traker Tech Pouch Mini 2L UV-B007GBB1 BP06 Black
Сумка Ulanzi BP06 призначена для зберігання та транспортування аксесуарів та різних необхідних речей для зйомки.
ОСОБЛИВОСТІ:
• Кишені в стилі орігамі та розкладка забезпечують легкий доступ: широка конструкція у стилі «гармошка» забезпечує легкий і швидкий доступ до предметів, якщо їх розмістити на робочому столі.
• З різними кишенями для акуратного впорядкування речей: кілька відділень для організованого зберігання з виділеним місцем для кожного аксесуара, що зручно для швидкого пошуку потрібних аксесуарів.
• Компактний розмір, велика місткість: компактний розмір, покращене використання простору, підходить для більшої кількості дрібних аксесуарів.
• Водовідштовхувальна поверхня забезпечує покращений захист: ця сумка виготовлена із стійких до погодних умов матеріалів і має міцну конструкцію. Велика, міцна блискавка, що захищає речі від негоди.
• З точками кріплення, які можна використовувати як сумку через плече: Ulanzi BP06 має точки кріплення, тому при використанні з ремінцем можна використовувати як сумку через плече.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Матеріал | Поліестер |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Напівкругла |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 242 г |
| Додаткова інформація | Сумка, упаковка |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Сумка, упаковка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴







