
Відеосвітло Ulanzi Vijim 40W RGB COB Fill Light UV-L024 40WRGB Black
4 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відеосвітло Ulanzi Vijim 40W RGB COB Fill Light UV-L024 40WRGB Black
Розширене живлення
Ulanzi L024 живиться від вбудованого акумулятора 14.8В / 3400 мАг, який дає змогу йому працювати від 50 до 180 хвилин залежно від інтенсивності освітлення. Однак якщо ваша сесія затягнеться, ви завжди можете продовжити роботу, живлячи його через порт постійного струму від зовнішнього джерела живлення 19В / 3.42А. А в умовах недостатнього охолодження роз'єм USB-C дасть вам змогу живити його від блоку живлення PowerBank потужністю 65Вт, що підтримує PD.
Повний колірний спектр на кінчиках пальців
Лампа пропонує широкий колірний діапазон RGB і регульовану колірну температуру білого світла від 2500K до 6500K. 20 світлових ефектів, включно з імітацією блискавок і феєрверків, дають змогу створювати динамічні й атмосферні сцени. Ця компактна студійна світлодіодна лампа RGB COB - потужний інструмент для всіх видів студійних сесій, навіть якщо ви розглядаєте відкрите повітря як свою студію.
Зручне керування
Великий РК-дисплей, що легко читається, - ідеальний помічник для налаштування світла відповідно до ваших потреб. Крім фізичного вимикача живлення, L024 має всього два регулятори для зміни параметрів світла. Кожен регулятор змінює режим роботи (RGB, CCT, FX) або використовувану потужність (ECO, NORMAL, OVERCLOCKING). Скромна, але дуже зрозуміла та інтуїтивна панель керування дає змогу зосередити всю свою увагу на композиції кадру без зайвої участі в заплутаних меню.
Універсальне кріплення
Ulanzi L024 сумісний з багатьма додатковими аксесуарами для модифікації освітлення, як-от фільтри, софтбокси, флюкси або 4-сторонні барндори. Це дає вам необмежені творчі можливості. Кріплення на стандартне фотографічне різьблення 1/4 дюйма - чудове й універсальне рішення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 40 Вт |
| Особливості | Регулювання колірної температури, Регульована яскравість, Дисплей |
| Стан | Новий |
| Встановлення | На штатив |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 492 г |
| Час заряджання | 3 часа |
| Час роботи | До 50 хвилин (максимальна яскравість 50 Вт) • до 70 хвилин (максимальна яскравість 40 Вт) • до 180 хвилин (мінімальна яскравість) |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Ємність акумулятора, мА·год | 3400 мА·год |
| Індекс передавання кольору (CRI): | CRI 95+ |
| Комплектація | Відеосвітло, інструкція, гарантійний талон |
| Матеріал корпусу | Алюміній/Пластик/Скло |
| Розміри: | 105 x 86 x 86 мм |
| Тип кріплення | Резьба 1/4" |
| Тип живлення | Акумулятор/Ste |
| Кут світлового пучка | 120° |
| Колір світіння | RGB |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К: | 2500-6500K |
| Яскравість | 9100 lux |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 999 ₴









