
Адаптер кронштейн Ulanzi Vijim Monitar Ball Head UV-2407 U150 Black
899 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Адаптер кронштейн Ulanzi Vijim Monitar Ball Head UV-2407 U150 Black
Професійна шарова головка Ulanzi U150 призначена для встановлення накамерних моніторів. Ви можете змінювати кут огляду на 360°, а кут нахилу — на 180°. У верхній частині передбачений гвинт 1/4" для встановлення монітора та спеціальний штифт для його фіксації. У нижній частині передбачено кріплення «холодний черевик» для встановлення на камеру. Витримує вагу обладнання до 3 кг.
Материал корпуса: Алюмінєвий сплав
Модель: U150
Состояние: Новое
Сумісність: Накамерні монітори
Комплект постачання: Шарова головка; документація
Вага: 75 г
Особливості: Обертання на 360°, нахил на 180°, вертикальна та горизонтальна зйомка
Вид товару: Адаптер кронштейн
Страна производитель: Китай
Країна реєстрації бренда: Китай
Тип кріплення: Холодний черевик, різьба 1/4"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.07 кг |
| Довжина у складеному стані | 57 мм |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Стан | Новий |
| Тип | Адаптер |
| Тип головки | Кульова |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Адаптер кронштейн, інструкція, паковання |
| Розміри: | 57 х 41 х 27 мм |
| Сумісність | Накамерні монітори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴




