Очисник повітря Xiaomi Smart Air Purifier Elite
Дихайте свіжим повітрям
Фільтр з активованим вугіллям і йодом має високий ступінь абсорбції, завдяки чому він швидко та якісно видаляє з приміщення неприємні запахи, включно з кухонними запахами та запахом сигаретного диму.
Ваше здоров'я на першому місці
Ультрафіолетовий світлодіод і технологія плазмової обробки забезпечують чистий і здоровий простір, видаляючи з повітря в кімнаті за 30 хвилин до 99.9% вірусів групи А, і за 60 хвилин на 99.9% очищаючи приміщення від кишкової палички, пневмокока і золотистого стафілокока.
Хвилинна робота
Очищувач Xiaomi Smart Air Purifier Elite забезпечує 10 000 літрів очищеного повітря за хвилину роботи. CADR мікрочастинок (обсяг відфільтрованого повітря) очищувача становить 600 м³/год, CADR пилку - 592 м³/год. Це значна продуктивність, адже щоб очистити повітря у вітальні площею 40 м.кв., очищувачу знадобиться всього близько 10 хвилин.
Потрійна фільтрація
Триступеневий фільтр забезпечує ретельну фільтрацію та ефективне видалення таких забруднювачів, як пил, дим і будь-які неприємні запахи. Особливу увагу під час очищення приділяють видаленню алергенів, включно з пилком, шерстю та лупою домашніх тварин. З повітря видаляється 99.98% частинок мікроскопічного розміру 0.3 мкм.
Розумне керування
Керуйте роботою очищувача дистанційно через застосунок Xiaomi Home, вмикайте прилад з таким розрахунком, щоб повернутися в дім зі свіжим чистим повітрям. Завдяки таймеру і роботі за розкладом ви зможете повністю контролювати домашній мікроклімат. Використовуйте різні режими очищення, щоб задавати зону покриття і регулювати швидкість фільтрації. Підтримка голосових помічників Alexa і Google Assistant розширює ваші можливості контролю та управління.
Стоп алергія
Очищувач повітря Xiaomi Smart Air Purifier Elite продуктивно бореться з будь-якими побутовими алергенами. За годину роботи він здатний нейтралізувати до 99% мікрочастинок пилку, пилових кліщів і лупи домашніх тварин. Ефективність очищувача підтверджена сертифікатом TÜV Rheinland.
Безшумний режим
У сплячому режимі очищувач Xiaomi Smart Air Purifier Elite працює настільки тихо, що його можна залишати увімкненим у дитячій кімнаті на ніч. Прилад видає шум у межах 20.2 дБ і вимикає індикацію, щоб не завадити повноцінному відпочинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Застосування приладу | Для людей, страждаючих алергією, Для будинку, квартири, Для дитячої кімнати |
| Рекомендований об'єм приміщення | 125 куб. м |
| Стан | Новий |
| Тип | Очисник |
| Тип управління | Сенсорне |
| Фільтр | Вугільний фільтр, Електростатичний фільтр, Попередній фільтр |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 6.5 кг |
| Висота | 730 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Дисплей | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Рівень шуму | 68 дБ |
| Функція іонізації | Так |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Бездротовий зв'язок: | Wi-Fi |
| Голосове керування | Amazon Alexa, Google Assistant |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Очисник повітря, інструкція, гарантійний талон |
| Продуктивність | 600 м3/год |
| Сумісність із системами керування: | Google Home, Xiaomi Mi Home |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 999 ₴






