
Ігрова миша Hoco GM31 Overlord Luminous Gaming Wired Mouse White Blue
299 ₴
- В наявності
- Код: 29689
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ігрова миша Hoco GM31 Overlord Luminous Gaming Wired Mouse White Blue
Ігрова миша Hoco GM31 Overlord luminous — це стильний і функціональний пристрій, створений спеціально для справжніх геймерів. Поєднуючи високу продуктивність і ергономічний дизайн, вона забезпечує максимальний комфорт і точність у найдинамічніших іграх.
Особливості та переваги ігрової миші Hoco GM31:
Унікальний двоколірний дизайн із яскравими кнопками та динамічною RGB LED-підсвіткою вигнутих і прямих ліній корпусу.
Ідеально збалансована вага (110 г) й оптимальні розміри (121х83х45мм).
Ергономічна форма з розширенням біля основи для максимально зручного хвата правою рукою зі зручним розташуванням пальців.
Ударостійкий корпус із надійної комбінації ABS пластику та полікарбонату.
4 накладки (глайди) зі зносостійкого полімерного матеріалу на нижній панелі.
Зовнішнє обплетення вбудованого кабелю з якісного нейлону з приємною на дотик плетеною структурою.
7 кнопок: функціональне колесо прокручування, 2 стандартні та 2 додаткові кнопки, а також 2 кнопки для зміни DPI.
Надійні перемикачі кнопок зі швидким відгуком і ресурсом у 3 млн натискань.
Основний чип A603EP оптичного сенсора, який може працювати в 4 режимах із роздільною здатністю 1200, 1800, 2400 і 3600DPI.
Оптимальна довжина кабелю становить 1.5 м і стандартний роз'єм USB (male).
Підтримка технології Plug and Play і сумісність із більшістю ОС.
Ігрова миша Hoco GM31 Overlord luminous — це не просто периферійний пристрій, а надійний союзник у світі віртуальних боїв. Її висока точність, швидкість, ергономічний дизайн і яскрава підсвітка допоможуть повністю зануритися в гру та досягти нових висот.
Характеристики:
DPI: 3600;
Led-підсвітка: RGB;
Інтерфейс під'єднання: USB;
Виробник: Hoco;
Довжина кабелю, м: 1.5;
Живлення: Мережа;
Кнопки горизонтального прокручування: Так;
Кількість кнопок миші: 7;
Матеріал корпусу: ABS пластик+PC;
Об'єм, м3: 0.000452;
Спосіб під'єднання: Дротовий;
Сумісність з ОС: Microsoft Windows, Android, Mac OS;
Термін гарантії: 6 міс;
Тип детектора: Оптичний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 110 г |
| Висота | 45 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 121 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 3600 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 83 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 7 |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Ігрова миша, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴



