
Електробритва Hoco HP35 Induction Three-Blade Electric Shaver Black
1 199 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електробритва Hoco HP35 Induction Three-Blade Electric Shaver Black
Електробритва HOCO HP35 Induction three-blade electric haver створена спеціально для чоловіків, які хочуть завжди мати доглянутий вигляд як удома, так і на роботі.
Конструкція зроблена з трьома лезами з гігієнічної неіржавкої сталі, які максимально щільно прилягають до шкіри обличчя, забезпечуючи комфортне та легке гоління. Для гоління більше не потрібна мережа 220 В, електробритва працює від акумулятора ємністю 600 mAh. Цього досить для 60 хвилин безперервної роботи. Рівень заряду акумулятора зображається на цифровому дисплеї. Заряджання бритви здійснюється через USB-порт.
Електробритва має клас захисту IPX7, що полегшує догляд: модель можна мити під проточною водою. До комплекту входить захисний ковпачок, який підтримує чистоту лез між сеансами гоління або під час поїздки.
Особливості:
IPX7.
Розміри: 154 × 60 × 54 мм.
Матеріал корпусу: ABS + PC + неіржавка сталь.
Країна-виробник: Китай
Модель товара: HP35 Induction three-blade electric shaver.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість вологого гоління | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість бритвених головок | 3 |
| Плаваючі бритвені головки | Так |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип електробритви | роторна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.15 кг |
| Висота | 15.4 мм |
| Глибина | 5.4 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 1 годин |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Дисплей | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Сірий |
| Щіточка для чищення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Влагозащита | IPX7 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Електробритва, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴



