
Машинка для стриження Hoco HP20 з цифровим дисплеєм Black
999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машинка для стриження Hoco HP20 з цифровим дисплеєм Black
Машинка для стриження волосся Hoco HP20 — це надійний і функціональний інструмент для створення будь-яких зачісок. Модель поєднує в собі стильний дизайн, високу потужність і ергономічність.
Двигун зі швидкістю 7200 обертів на хвилину забезпечує високу продуктивність виробу. Попри це, машинка працює тихо. Батарея ємністю 2000 мА·год дає змогу користуватися пристроєм аж 240 хвилин без підзаряджання. Живлення здійснюється за допомогою кабелю Type-C.
Високоякісні леза легко справляються навіть із густим волоссям. До комплекту машинки входять 4 насадки для регулювання довжини стриження, що дає змогу вибрати потрібну довжину. Пристрій також обладнаний регулятором зрізу для більшої точності.
Зручна форма та мала вага роблять машинку комфортною навіть у разі довгого користування. Цифровий дисплей інформує про рівень заряду батареї, що дає змогу уникнути несподіваних зупинок під час стриження.
Комплектація
машинка;
насадки (3, 6, 9, 12 мм);
зарядний кабель Type-C;
щітка;
олія.
Характеристики:
ємність акумулятора: 2000 мА·год;
макс. час роботи: 4 години;
час заряджання: 3-4 години;
швидкість роботи: 7200 об/хв;
розміри виробу: 18.8*4*5.2 см;
вес изделия: 260 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тример для окантовки | Так |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.26 кг |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Час заряду акумулятора | 4 годин |
| Час роботи від акумулятора | 240 хв |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Матеріал лез | Сталь |
| Швидкість мотора | 7200 об/хв |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 2000 мА·год |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Машинка для стриження, Кабель, Інструкція, Гарантійний талон |
| Розмір | 18.8*4*5.2 см |
| Встановлення довжини стриження | 3, 6, 9, 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴







