
Відеореєстратор Hoco DV5 Driving Recorder With 3-inch Display Black
1 699 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відеореєстратор Hoco DV5 Driving Recorder With 3-inch Display Black
Автомобільна камера Hoco Driving DV5 із сенсором GC2053 роздільною здатністю 2 мільйони пікселів, що записує відео з роздільною здатністю 1080P зі швидкістю 30 кадрів на секунду, що дає змогу отримувати плавні та яскраві записи. Вбудований 3-дюймовий IPS HD-дисплей дає змогу постійно стежити за ситуацією навколо автомобіля, а широкий кут огляду 140 градусів забезпечує широке поле зору.
Автомобільна камера має акумулятор ємністю 200 мА·год, що забезпечує тривалу роботу пристрою. Максимальна підтримка карт пам'яті до 128 ГБ дає змогу зберігати багатогодинні записи без частої заміни носіїв даних. Завдяки компактним розмірам і невеликій вазі камера непомітна та не заважає огляду під час руху.
Камеру дуже легко встановити завдяки довгому кабелю, що входить до комплекту, завдовжки 3,5 м. Це дає змогу гнучко розміщувати камеру та кабель в оптимальних місцях, забезпечуючи найкращі кути огляду. Інтуїтивне меню та простота керування роблять відеореєстратор ідеальним рішенням для кожного водія. Пристрій підтримує аж 22 мови.
Специфікація:
Головний контролер: JL5601A
Сенсор: GC2053, 2 мільйони пікселів
Дисплей: 3-дюймовий IPS HD.
Роздільна здатність екрана: 480x854
Роздільна здатність відео: 1080P 30 кадрів на секунду
Діафрагма об'єктива: F2.0
Кут об'єктива: 140°
Ємність акумулятора: 200 мА·год
Підтримка карт пам'яті: до 128 ГБ
Розміри: 89 х 57,5 х 35 мм.
Вага: 90,5 г
Довжина кабелю: 3,5м
Підтримка 22 мов: китайської, англійської, російської, арабської, в'єтнамської, данської, тайської, польської, польської, перської, іспанської, малайської, французької, французької, італійської, німецької, португальської, турецької, латинської, румунської, івриту, бирманського.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість мегапікселів камери | 3 Мп |
| Комплектація відеореєстратора | Инструкция |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Підтримка | Wi-Fi |
| Дозвіл запису | 1920х1080 |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 90.5 г |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 89 мм |
| Ширина | 57.5 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 854×480 |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шнура | 3.5 м |
| Меню російською | Так |
| Кут огляду | 140 град. |
| Функція автозапису | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Відеореєстратор, інструкція, гарантійний талон |
| Підтримка карт пам'яті: | До 128 Гб |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴








