
Мережевий зарядний пристрій Xiaomi 67W MDY-12-EU White
899 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережевий зарядний пристрій Xiaomi 67W MDY-12-EU White
Зарядний блок сам підбирає струм і напруга, яким буде заряджатися Ваш смартфон від 5В до 20В.
Характеристики:
- Модель - MDY-12-EH;
- Вилка - євроадаптер;
- Роз'єми - USB;
- Вхідна потужність -100 В - 240 В ~ 50 Гц / 60 Гц 1.7А;
- Вихідна потужність - 5.0 В - 3.0 А - 15 Вт; 9.0 В - 3.0 А - 27 Вт; 11.0 В - 6.1 А - 67 Вт (Макс.); 20.0 В - 3.25 А - 67 Вт (Макс.);
- Підтримка стандартів Mi Turbo Charge 67 MAX.
- БЕЗ КАБЕЛЮ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 67 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 67 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Мережевий зарядний пристрій, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴


