
Електрична зубна щітка Oclean X Ultra Set Green OLED
5 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична зубна щітка Oclean X Ultra Set Green OLED
Oclean X Ultra — електрична зубна щітка, яка надихає на усвідомлений догляд. Щітка, з якою легко тримати баланс — між активним ритмом життя й послідовністю медитації, між дбайливим доглядом і ретельним вибілюванням. X Ultra генерує більше потужності, пропонує 5 режимів чищення та 3 універсальні насадки. Її щетинки — особливо еластичні, безперешкодно проникають у проміжки між зубами, діють делікатно та не подразнюють ясна. Виберіть сценарій з догляду й індивідуальні параметри у фірмовому застосунку. А зубна щітка скоректує ваш стиль чищення за допомогою підказок на екрані та голосових повідомлень ШІ.
Нові матеріали та щетина з TPEE
Потужні вібрації до 42 000 об./хв
Щадне вибілювання та розслаблювальний інтероральний масаж
Поради ШІ в режимі реального часу
Інтерактивний дисплей
40 днів роботи на одному заряді
Бездротова зарядка в кейсі + зарядний стенд
Оновлений двигун, потужні вібрації
Oclean використовували двигун нового покоління Maglev 3.0 — саме завдяки йому зубна щітка здатна на більше. Вона підтримує частоту коливань на рекордному рівні — до 42 000 рухів за хвилину, щоб зробити очищення ретельним, як ніколи. Ви можете впоратися навіть із невеликим зубним каменем. Сила й амплітуда залишаються стабільними впродовж кожного сеансу. А в процесі чищення можна насолоджуватися тишею — щітка працює з гучністю 45-55 дБ, без зайвого шуму.
Комплексний догляд із 3 насадками
З трьома фірмовими насадками Oclean очищає наліт без надмірного тиску. Насадки Gum Care Brush Head, Clean Brush Head і White Brush Head діють делікатно — вони з'єднані з ручкою гумовою пластиною, тому амортизують тиск. Модель об'єднала посадку щетини Core-energy з технологією подвійного ефекту очищення та полірування. А дизайн спрямований на здоров'я порожнини рота — самі щетинки мають широкі кінчики, подвійні освітлювальні кільця й антибактеріальне покриття.
Щітка, яка дає підказки голосом
X Ultra збирає інформацію про чищення за допомогою 6-осьового гіроскопа та підказує, як ви можете поліпшити догляд. Здається, нічого особливого? Так, але коли вперше чуєш підказки голосового асистента, стає зрозуміло, це — інновації майбутнього. Завдяки звуковим коливанням, які передаються за механізмом кісткової провідності, девайс говорить із вами майже непомітно для інших людей. Оскільки звук проходить через кістки до внутрішнього вуха. Тепер неможливо помилитися — ІІ миттєво підкаже, що вам потрібно зменшити тиск або змінити зону чищення.
Дійсно розумний фідбек
Як ви зможете зрозуміти, що чистьте зуби так, як потрібно? Детальна інформація про кожен сеанс з'явиться у фірмовому застосунку. Але в цьому вам також допоможуть звіти на сенсорному екрані, представлені як три пелюстки. Ідеальний результат — коли Brush Activity Clover показує 2 сеанси чищення на день, тривалість кожного мінімум 2 хвилини та загальний бал — вище ніж 90. Якщо одну з з зон ви очистили не повністю, інтерактивний дисплей підсвітить її червоним кольором. Ви також можете зрозуміти, що натискаєте на щітку занадто сильно, якщо прозора основа корпусу стане червоною.
5 режимів: чистота та релакс
Oclean X Ultra — це новий рівень чистоти, натхненний поступовостю йоги та медитації. Тому серед 5 режимів є делікатне вибілювання Yoga Whitening. А також Meditation SPA — режим інтерорального масажу, який заспокоює нервову систему та розслабляє щелепні м'язи завдяки хвилеподібним вібраціям. Крім того, є стандартні режими ранкової, вечірньої чистки й ексклюзивний режим, який можна налаштувати під себе.
Усі дані — у вашому смартфоні
Отримайте більше можливостей, синхронізувавши щітку з Apple Health, Apple Weatherkit або фірмовим застосунком Oclean Care+. Застосунок нагадає вам, що прийшов час подбати про гігієну, покаже статистику кожного чищення та підсвітить зони, яким потрібно приділити більше уваги. Звіти зберігаються впродовж 7 днів і містять дані про тривалість і результати. А пропущені зони ви побачите на схематичному зображенні порожнини рота, розділеної на 8 зон.
До 40 днів автономності
Завдяки акумулятору на 1200 мА·год Oclean X Ultra працює до 40 днів на одному заряді. Це за умови, що ви використовуєте щітку двічі на день по 2 хвилини. Девайс повідомляє нагадуванням, коли потрібно зарядити батарею. Є 2 способи зробити це — поклавши щітку в кейс або поставивши на зарядний стенд. Тепер зручно заряджати навіть у подорожах.
Комплект
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Oclean |
| Країна виробник | Китай |
| Час заряду акумулятора | 4.5 годин |
| Кількість насадок | 3 |
| Кількість пульсацій в хвилину | 84000 |
| Стан | Новий |
| Технологія чищення | Звукова |
| Тип | Зубна щітка |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.1 кг |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Додаткові параметри | Бездротове заряджання |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Захист від вологи та пилу | IPX7 |
| Кількість обертальних рухів | 42000 об./хв |
| Комплектація | Електрична зубна щітка, Насадка (3x), Бездротова зарядка, Магнітний тримач, Футляр, Інструкція |
| Призначення | Глибоке очищення Делікатна Для масажу ясен Вибілювання та полірування Повсякденне видалення нальоту |
| Особливості | Бездротова зарядка Датчик зносу щетинок Датчик розпізнавання насадки Датчик сили натиску Дисплей Захист від вологи та пилу Індикатор стану акумулятора З футляром Таймер Функція EasyStart для новачків Ергономічний дизайн |
| Типи режимів чищення | 5 режимів Індивідуальні режими (через застосунок) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴








