Акумуляторний пилосос Deerma DEM-T30W Station
Потужність і ефективність в одному пристрої
Пилосос Deerma T30W Station обладнаний двигуном зі споживаною потужністю 240 Вт, завдяки чому потужність всмоктування сміття досягає 23 000 Па. З такою силою збору сміття ви назавжди попрощаєтеся з пилом, брудом, шерстю тварин і волоссям, яке часто осідають між плиткою або в килимах.
База автовивантаження сміття в комплекті
Сам пилосос Deerma T30W Station обладнаний пилозбірником місткістю 560 мл. Після прибирання просто поставте пилосос на вертикальну док-станцію й запустіть процес самоочищення. Великий об'єм пилозбірника станції автовивантаження сміття дає змогу очищати його раз на півтора місяця, що робить пилосос універсальним помічником із мінімальними трудозадатками. Крім відвантаження сміття, станція проводить санітарний догляд пристрою та заряджає його.
Більше можливостей
Бездротовий пилосос Deerma T30W Station підтримує 45 хвилин автономної роботи на одному заряді та ручний режим. Завдяки поєднанню цих двох функцій процес прибирання спрощується і стає універсальнішим. Часу роботи на одному заряді цілком вистачить, щоб пропилососити всю квартиру, а ручний режим дасть впоратися з багаторічним пилом у складках штор, м'яких меблів, забрудненнями в салоні автомобіля.
У пилу немає шансів
Світлодіоди, вбудовані в щітку пилососа, підсвічують усе сміття, яке на підлозі. Це особливо важлива функція, якщо у вас однотонна немазка підлога: здається, що все ретельно прибране, однак підсвітка виявить недопрацьовані ділянки. Так прибирання буде ретельнішим і ефективнішим.
Багаторівнева система фільтрації
У пилосос вбудована система фільтрації, яка складається з декількох фільтрів. Очищення повітря відбувається за 5 етапів, завдяки чому у вашому домі завжди буде здоровий клімат. Вбудовані фільтри затримують до 99,9% шкідливих мікрочастинок — алергенів, бактерій, не даючи їм поширюватися приміщенням.
Легкість і маневреність
Завдяки своїй легкій вазі й ергономічному дизайну Deerma T30W Station легко керується. З його невеликою вагою й компактними розмірами пилосос маневрує між меблями, проникає у важкодоступні місця й робить прибирання менш втомливим. Ручка спроєктована так, щоб знизити навантаження на зап'ястки, що особливо важливо під час тривалого прибирання. Цей пилосос ідеально підходить для щоденного використання й не вимагає великих зусиль.
Ідеальна чистота завдяки 9-конусній конструкції
Deerma T30W Station обладнаний 9-конусною циклонною системою фільтрації, яка ефективно очищає повітря, створюючи потужні вихрові потоки для поділу пилу та сміття. Кожен із 9 конусоподібних пристроїв утворює власний мініциклон, що дає змогу краще вловлювати дрібні частинки та запобігати засміченню фільтра. Це забезпечує постійну потужність всмоктування й покращує якість повітря на виході, мінімізуючи потребу частого очищення фільтра.
Турборежим для забруднених ділянок
У пилососі Deerma T30W Station передбачений потужний турборежим, який активується одним натисканням кнопки. Цей режим призначений для глибокого очищення важких ділянок, як-от килими з високим ворсом, килимові покриття, а також кути та плінтуси, де може накопичуватися більше пилу та бруду. Турборежим збільшує силу всмоктування до максимуму, що дає змогу швидко й ефективно видаляти навіть найстійкіші забруднення, як-от шерсть хатніх тварин або пісок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм пилозбірника | 0.56 л |
| Тип прибирання | Суха |
| Тип | Вертикальний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1160 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Да |
| Вага | 13.6 |
| Час заряджання | 5.5 годин |
| Час роботи | 45 |
| Випускний фільтр | HEPA |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Ємність акумулятора | 2500 мА·год |
| Комплектація | Основний блок пилососа • станція • трубка • насадка • настінне кріплення • комплект для кремування • щітка з м'яким роликом • моторизована меблева щітка • адаптер живлення • документація |
| Потужність | 240 |
| Потужність всмоктування | 23000 Па |
| Розміри | 1275 х 280 х 256 мм |
| Тип пилозбірника | Фільтр-мішок |
| Рівень шуму (дБ) | 79 дБ |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 599 ₴










