
Вертикальний пилосос Deerma Corded Hand Stick Vacuum Cleaner DX115C Black
1 499 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вертикальний пилосос Deerma Corded Hand Stick Vacuum Cleaner DX115C Black
Ручний пилосос для швидкого очищення різних поверхонь
За допомогою компактного та зручного пилососа DEERMA DX115C ви зможете досить швидко й ефективно прибирати в різних приміщеннях. Завдяки потужному всмоктуванню 15 000 Па та різноманітності насадок — він здатний очистити від пилу та сміття одяг, клавіатуру ноутбука, будь-які підлогові покриття, стіни та інші поверхні у вашому домі.
Різноманітність насадок
Для зручності використання пилосос DEERMA обладнаний широкою ручкою. Крім того, ви можете під'єднати довгу трубку й одну з трьох насадок. Пилосос легко справляється з пилом, волоссям та іншими дрібними частинками.
Крім того, він обладнаний якісною системою фільтрації повітря в комплексі з HEPA-фільтром і досить містким пилозбірником місткістю 1.2 літра.
Міцна конструкція
Виготовлений пилосос із якісного ABS-пластику. На корпусі виробу розміщена особлива рамка під мережевий шнур (довжина шнура живлення — 5 метрів). І, звісно ж, для зручнішого переміщення — у ручному пилососі передбачені коліщатка.
Працює тихо
Також вас здивує, наскільки тихо працює пилосос DEERMA. Показник рівня шуму — 76 дБ.
Додатково:
Двигун: Безщітковий двигун 600 Вт
Номінальна напруга: 220 В
Потужність всмоктування: 15000 Па
Фільтр: HEPA
Об'єм пилозбірника: 1.2 л
Довжина шнура живлення: 5 м
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deerma |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм пилозбірника | 1.2 л |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Пилосос • металева трубка-подовжувач • насадка пів/килим • щітка для меблів • щілинна насадка • документація |
| Потужність всмоктування | 15000 Па |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Розміри | 1019.5 х 206.5 x 128 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | Вертикальний |
| Рівень шуму | 76 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴





