Осушувач повітря Deerma Mini Dehumidifier CS50MW
Осушувач повітря від компанії Deerma — пристрій, який варто помістити в кожному будинку. Він допомагає запобігти високій вологості повітря, перешкоджає росту бактерій, що викликають цвіль.
Компактні габарити
Настільний осушувач повітря Deerma дуже компактний. Він має довгасту циліндричну конструкцію зі спеціальними отворами. Висота пристрою лише 206 мм, а діаметр — 75 мм. Завдяки таким компактним габаритам його досить легко розмістити практично в будь-якому куточку вашого будинку: шафі, гардеробній, кухні, коморі, офісі.
Ефективне вологопоглинання
Як основний осушувач реагенту виступають маленькі полімерні водопоглинальні кульки, мікропори на поверхні яких і притягують молекули води. За надмірної концентрації вологи в приміщенні (коли повітря стає надто вологим), кульки «вбирають» надлишкову пару та не допускають процесу зворотного осмосу.
Висока адсорбувальна здатність кульок вражає, вони можуть утримувати до 150 мл води, зберігаючи навколишній простір сухим і комфортним.
Площа покриття до 385 см2
Порівнюючи з традиційними вологопоглинальними пристроями, які забезпечують осушення невеликої площі (до 150 см2), осушувач Deerma DEM-CS10M має набагато більшу площу покриття — 385 см2.
Без вмісту токсичних речовин
Гігроскопічні частинки не мають запаху, не містять токсичних речовин і широко використовуються для поглинання вологи в текстильної та харчової промисловості.
Сушіння гранул позисторними нагрівачами
Після закінчення певного періоду часу гігроскопічні кульки змінять колір із жовтогарячого на зелений/сірий. Це означає, що їхня здатність до поглинання вологи знизилася, через надлишку вологи, яку вони увібрали. Тому необхідно під'єднати пристрій до джерела живлення й активувати систему нагрівання.
В осушувачі Deerma використовуються керамічний термостат, що складається з трьох позисторних нагрівачів, які мають вигляд пластини та гарну теплопровідність. Рівномірне та швидке нагрівання полімерних гранул (без видимого ІЧ-випромінювання та відкритого вогню), дає змогу швидко й ефективно «збочити» з них вологу та повернути їм абсорбувальні властивості.
Зверніть увагу! Після сушіння частинок вологопоглинача необхідно вимкнути пристрій від джерела живлення. Також не рекомендується надто часто просушувати гранули осушувача. Рекомендований період просушування гранул — що 2-3 тижні активного використання Deerma DEM-CS10M.
600 грамів вологопоглинальних гранул
Осушувач повітря Deerma вміщує 600 г вологопоглинальних гранул, для просушування яких потрібно приблизно 12-15 годин часу.
Додатково:
Матеріал: ABS пластик
Місткість:0.150 л
Номінальна потужність: 20 Вт
Робоча напруга: 220 В ~ 50 Гц
Рівень шуму: ≤ 34 дБ
Примінна площа приміщення: 5 м2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deerma |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм бака для конденсату | 0.15 л |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.8 кг |
| Висота | 206 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Тип встановлення | Настільний |
| Колір корпусу | Білий |
| Параметри підключення до мережі | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Осушувач повітря, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴



