Клейовий пістолет HOTO QWRJQ001
Стабільний нагрів, швидке вивільнення клею
У HOTO QWRJQ001 використовується латунна насадка для клею з високою теплопровідністю, яка забезпечує плавлення клею і його швидке вивільнення. Крім того, металокерамічний нагрівальний елемент MCH вбудований в клейовий пістолет, допомагаючи пристрою рівномірно нагріватися та створювати стабільну і постійну кількість клею. Можна сказати, що це дуже корисний аксесуар, особливо для тих, хто любить творчість і захоплений створенням виробів «своїми руками».
Автоматично відключається через 3 хвилини
Клейовий пістолет HOTO QWRJQ001 оснащений інтелектуальною мікросхемою управління, яка допомагає підтримувати температуру нагрівання у відповідному діапазоні, щоб уникнути перегріву, підгоряння компонентів або надмірного плавлення клею. Крім того, пристрій автоматично вимкнеться через 3 хвилини бездіяльності для економії енергії та запобігання пошкодженню акумулятора через повну розрядку.
Якісні, екологічно чисті матеріали
Зовнішня оболонка клейового пістолета HOTO покрита екологічно чистим, стійким до високих температур силікагелем, який покращує ізоляцію та запобігає відшаровуванню. Крім того, конструкція термостійкої полікарбонатної кришки легко відкривається та закривається, що допомагає краще захистити клейове сопло після кожного використання. Впускний патрубок для клею виготовлений з високоякісного силіконового матеріалу, який безпечний і довговічний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HOTO |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.195 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр стрижня | 7 мм |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Максимальна робоча температура | 150 град. |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 15 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 3 часа |
| Габарити моделі: | 135 х 127 х 35 мм |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Клейовий пістолет, інструкція, гарантійний талон |
| Тривалість автономної роботи | 2 часа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴










