
Сонцезахисні окуляри Xiaomi Sport Sunglasses BHR8027GL
1 899 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сонцезахисні окуляри Xiaomi Sport Sunglasses BHR8027GL
Облягаючий дизайн корпусу облягає обличчя та забезпечує комфорт без защемлення. Професійно розроблені великі вигнуті лінзи забезпечують ширший огляд під час занять спортом, водіння та у багатьох інших ситуаціях.
Розміри
Ширина оправи: 149 мм
Довжина дужки: 132 мм
Висота лінзи: 43 мм
Ширина лінзи: 70 мм
Ширина моста 8 мм
Колір оправ: чорний
Колір лінз: сірий
Розмір продукту: 70-8-132 мм
Матеріал оправи: Алюмінієво-магнієвий сплав
Матеріал лінз: Нейлон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Поляризація | Так |
| Стан | Новий |
| Тип оправи | Напівобідкова |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Чорний |
| Колір лінз | Чорний |
| Розміри | |
| Висота лінзи | 43 мм |
| Довжина завушника | 132 мм |
| Міст | 8 мм |
| Загальна ширина | 149 мм |
| Ширина лінзи | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Сонцезахисні окуляри, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 899 ₴
