Стайлер Dreame Air Style AMF17A Gold-Titanium
Фен-щітка Dreame Airstyle
Досягайте ідеального укладання разом із Dreame Airstyle. Сушіть і укладайте волосся одночасно без надмірного нагріву. Велика кількість типів укладання із 6 універсальними насадками дозволяє зробити Вашу зачіску ідеальною.
Просте укладання
Точно спрямовуйте потік повітря на певні пасма, AirStyle спрощує процес природного укладання, роблячи його більш керованим та якісним за допомогою функції Coanda.
Автоматичний охоплюючий ефект
Спрямовує потік повітря зсередини назовні, фен-щітка Dreame без зусиль забезпечує пружні результати завивки та дозволяє зробити Вашу зачіску ідеальною.
Насадка для розгладження волосся
Фен-щітка Dreame за допомогою спеціальної насадки для розгладження волосся без зусиль повертає волоссю рівний і гладкий стан.
Швидка сушка волосся
Фен-щітка Dreame Airstyle запобігає впливу на волосся надмірних температур і максимально дбайливо та ефективно сушить практично будь-який тип волосся.
Насадка для кучерявого волосся
Насадка для кучерявого волосся ефективно справляється навіть із найскладнішим волоссям за допомогою повітряного потоку і допомагає створити гладку зачіску.
Насадка для об'ємної зачіски
Ваше волосся швидко і якісно, а головне, дбайливо отримає м'який і природний об'єм без сильного нагріву за допомогою спеціальної насадки Dreame.
Плавне регулювання нагріву під час сушіння волосся
Помірний і практичний температурний режим фен-щітки полегшує укладання волосся для отримання прекрасної зачіски за короткий час порівняно з іншими фенами.
Ефективно та якісно
Фен-щітка Dreame Airstyle створена з урахуванням усіх сучасних потреб до різних типів волосся та будь-яких зачісок. За допомогою всього спектру функціоналу і повного контролю температури робить Ваше волосся гладким і зберігає його здоров'я.
Гнучкі налаштування та повний контроль
3 рівні температури, надійна індикація та контроль швидкості вітру гарантує ефективний результат укладання Вашого волосся для різних потреб.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 5 |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Стайлери повітряні |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.298 кг |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Максимальна температура нагріву | 60 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 45 град. |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Стайлер, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 999 ₴










