
Штатив-держатель Ulanzi Vijim Desktop Flexible Arm/Light StandThree-Stages UV-2666 LS08 Black
1 299 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штатив-держатель Ulanzi Vijim Desktop Flexible Arm/Light StandThree-Stages UV-2666 LS08 Black
Штатив-тримач Ulanzi Vijim Desktop Flexible Arm/Light Stand (Three-Stages) — тримач із кріпленням до столу може бути застосований для встановлення світлодіодної панелі, кільцевої лампи, камери, камери, вебкамери, телефона.
1/4" ВИНТ С ШАРОВОЙ ГОЛОВКОЙ С 1/4" ДО 5/8" И 1/4" К 3/8" АДАПТЕРОМ
Гвинтовий адаптер 1/4": Підходить для камери, вебкамери, проєктора, gopro, кріплення для телефона, кільця, заповніть та ін. Гвинтовий адаптер 5/8": Підходить для мікрофонів: настільна підставка для камери LS08 постачається зі стандартним гвинтовим адаптером від 1/4" до 5/8" для різних мікрофонів і амортизаторів. Гвинтовий адаптер 3/8": Підходить для мікрофонів: настільна підставка для камери LS08 постачається зі стандартним гвинтовим адаптером 1/4" до 3/8" для різних мікрофонів та амортизаційних кріплень.
З-ПОДОБЛИВЕ КРЕПЛЕННЯ, БІЛЬШЕ ВИКОРИСТАННЯ ЗАСТОСУВАННЯ
Відстань між затискачами 0-58 мм, підходить для більшості настільних комп'ютерів на ринку. С-подібний нижній затискач приклеєний до верхньої й нижньої частини сітчастого силікагелю, який може захистити робочий стіл і збільшити тертя, щільніший затискач і його легко розібрати.
3 УНІВЕРСАЛЬНІ ГАРНІ НАКОРИНИ НА 360°
Усі з'єднання підставки для кріплення на столі використовують універсальний поворот/нахил. Вам не потрібно розбирати весь процес, розблокувати кнопку, ви можете перемістити стіл, реалізувати універсальне регулювання кронштейна.
1KG ПОЛУЧАЄ НАГРУЗКИ В ГОРИЗОНТАЛЬНОМУ СОСТОЯНІ
Куля головка має універсальний адаптер 1/4-20, сумісний із легкими dslr, дзеркальними фотоапаратами, кільцевим світлом, світлодіодним відеоосвітленням, вебкамерою. Ідеально підходить для телефонного фотознімання, відеознімання, мистецтва, кулінарного відеозапису, відеозапису, відеоблогів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.737 кг |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимальна висота штатива | 960 мм |
| Максимальне навантаження | 1 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Стан | Новий |
| Тип | Стійка |
| Тип головки | Кульова |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Штатив-тримач, інструкція, паковання |
| Подкатегория товаров | Штатив-тримач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴







