
Штатив Ulanzi Vijim Multi-functional Extendable Tripod UV-2412 MT-34 Black
699 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штатив Ulanzi Vijim Multi-functional Extendable Tripod UV-2412 MT-34 Black
Ulanzi Vijim Multi-functional Extendable Tripod (UV-2412 MT-34) – универсальный штатив. Завдяки універсальному кріпленню з різзю 1/4 дюйма ви легко зможете під'єднати вебкамеру або фотоапарат. У розкладеному вигляді кріплення стає тримачем телефона. У нього поміститься більшість смартфонів, представлених на ринку. Ручка покрита протиковзним матеріалом, що захищає від подряпин.
ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ПОМОЖНИК
У складеному вигляді штатив слугує палицею для селфі. Ви можете впевнено тримати його в руці, оскільки ніжки оброблені протиковзним матеріалом. Телескопічна штанга плавно висувається з 26 см до 81.5 см.
Він може витримувати вагу 1.5 кг, тому чудово справляється з навіть великим обладнанням.
Звільніть руки, розсуньте опори, щоб використовувати Ulanzi MT-34 як штатив. Ви хочете робити вертикальні чи горизонтальні знімки? Без проблем. головка, що обертається на 360 градусів, дає змогу легко розташувати камеру або телефон у потрібному положенні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.26 кг |
| Довжина у складеному стані | 260 мм |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимальна висота штатива | 815 мм |
| Максимальне навантаження | 1.5 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Трипод |
| Тип головки | Кульова |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Штатив, інструкція, паковання |
| Подкатегория товаров | Штатив |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴






