
Штатив Ulanzi Vijim Multi-Function Carbon Fiber Desktop Tripod UV-2350 MT-28 Black
1 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штатив Ulanzi Vijim Multi-Function Carbon Fiber Desktop Tripod UV-2350 MT-28 Black
Ulanzi Vijim Multi-Function Carbon Fiber Desktop Tripod (UV-2350 MT-28) — легкий і міцний карбоновий штатив із кріпленням 1/4 дає змогу встановити кульову головку або будь-яке фото-відео обладнання, камера, тримач для телефона, екшн-камера. будь-який інший девайс із загальною вагою до 2 кг.
ЯКІСТЬ МАТЕРІАЛІВ
Трипод виготовлений із восьмишарового вуглецевого волокна, цей матеріал вирізняється високою надійністю і низькою вагою.
РЕГУЛЮВАННЯ ВИСОТИ
Аксесуар обладнаний кільцем регулювання положення ширини ніг для вибору стійкішого положення або положення з більшою висотою, роздільним телескопічним регулюванням довжини кожної ноги аж до 28 см. Загальна висота змінюється від 6 до 18.5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.34 кг |
| Довжина у складеному стані | 60 мм |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимальна висота штатива | 185 мм |
| Максимальне навантаження | 2 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Трипод |
| Тип головки | Кульова |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Штатив, інструкція, паковання |
| Подкатегория товаров | Штатив |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴


