
Штатив Ulanzi Vijim Mini Portable and Adjustable Desktop Tripod UV-2014 MT-08 White
599 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штатив Ulanzi Vijim Mini Portable and Adjustable Desktop Tripod UV-2014 MT-08 White
Використання величезних штативів для фото- та відеознімання не завжди виправдане, а іноді й зовсім неможливо, через особливості ландшафту, наприклад, під час знімань на природі або нестачі місця, як це буває в невеликих приміщеннях.
Ulanzi MT-08 — компактний штатив-трансформер, що чудово підходить для знімання зі смартфона, екшн камери та більшості професійних камер із чималими розмірами об'єктива. Пристосування має мінімальні габарити в складеному стані лише 148 мм завдовжки й 48 мм завширшки, що дає змогу носити його із собою постійно в кишені або сумці.
Основою штатива слугує телескопічна розкладна конструкція, яка неабияк подовжує пристрій, у розкладеному вигляді його довжина може досягати 270 мм. На секціях телескопічного механізму, наявних у цій моделі 3, є два ребра жорсткості, що виключають можливість випадкового провороту під вагою пристрою.
У нижній частині конструкції розміщена ручка, яка підійде для знімання під час ходьби, на її поверхні є три гумові вставки, що сковують на немає можливості ковзання навіть у мокрих руках.
Ручка може розкладатися в зручну підставку-трипод, що чудово підходить під встановлення на стіл та інші рівні поверхні, краї, що контактують із поверхнею ніжок прогумовані, щоб зменшити ковзання.
РЕГУЛЬОВАНА ГАРНІРНА ГОЛОВКА
Верхня частина штатива зроблена на шарнірній основі, що дає можливість зручного регулювання положення встановленого пристрою, аж до повороту на 360 градусів навколо своєї осі. Ви можете зафіксувати на штативі будь-яку кріплення і камеру з конструктивно передбаченою різзю 1/4 дюйма.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.27 кг |
| Довжина у складеному стані | 148 мм |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимальна висота штатива | 270 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Стан | Новий |
| Тип | Трипод |
| Тип головки | Кульова |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Штатив, інструкція, паковання |
| Подкатегория товаров | Штатив |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴






