
Штатив Ulanzi Vijim Desktop Extendable Tripod UV-2052 MT-16 Black
899 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штатив Ulanzi Vijim Desktop Extendable Tripod UV-2052 MT-16 Black
MT-16 — ідеальний вибір для тих, хто щодня використовує цифрову дзеркальну камеру, екшн-камеру або смартфон для відеознімання та відеоблогу. Він зручний для подорожей, його легко носити із собою, оскільки він висувається на 22 см у складеному вигляді та важить лише 170 г.
MT-16 має подвійну функціональність: він працює як стабільний тримач, а також може використовуватися як зручний ергономічний обхват для знімання чудових відео, селфі та неймовірних зображень, які дійсно виділяються серед інших.
Завдяки нарізному кріпленню 1/4" зверху він працює з більшістю камер, цифрових дзеркальних фотокамер і екшн-смартфонів, представлених зараз на ринку, забезпечуючи більшу гнучкість і простоту використання за будь-яких обставин. Маючи збоку холодний черевик, його можна обладнати мікрофоном, світлом або іншими пристроями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.17 кг |
| Довжина у складеному стані | 220 мм |
| Максимальна висота штатива | 440 мм |
| Максимальне навантаження | 1.5 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Стан | Новий |
| Тип | Трипод |
| Тип головки | Кульова |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Штатив, інструкція, паковання |
| Подкатегория товаров | Штатив |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴







