
Штатив Ulanzi MT-41 Updated Tripod UV-2469A MT-41 Black
999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штатив Ulanzi MT-41 Updated Tripod UV-2469A MT-41 Black
Універсальний і зручний штатив. Кульова головка швидко регулюється однією ручкою для керування всіма положеннями, а потім фіксується на місці. Він обладнаний 360-градусним холодним черевиком для встановлення аксесуарів, як-от мікрофони, невеликі світлодіодні ліхтарі та багато іншого. Зображена пластина типу Arsa, що входить до комплекту, має шпильку з різзю 1/4 дюйма, яка підходить для більшості камер, і містить складаний пружний затискач для смартфона від 65-85 мм.
Верхній край затискача для смартфона має додаткове кріплення для холодного черевика для додаткового настроювання встановлення. − Швидкознімна пластина типу Arca перетворюється на тримач для смартфона; − Ширина затискача для телефона: від 65-85 мм; − Затискач для смартфона містить холодний башмак; − Ніжки складаються, утворюючи силіконову ручку для селфі-палиці; − Холодний черевик із кульовою головкою обертається на 360°.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.202 кг |
| Довжина у складеному стані | 225 мм |
| Кількість секцій | 5 |
| Максимальна висота штатива | 450 мм |
| Максимальне навантаження | 1.5 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Стан | Новий |
| Тип | Трипод |
| Тип головки | Кульова |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Горизонтальний кут повороту | 360° |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Штатив, Інструкція, Гарантійний талон |
| Подкатегория товаров | Штатив |
| Сумісність | Відеокамери Телефони Фотоапарати |
| Тип кріплення | Різь 1/4 |
| Кут для вертикального огляду | 360° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴






